Kızılcık Şerbeti'nden olay olacak bir sahne daha geldi. Yayınlanan Atatürk sahnesi gündeme bomba gibi düştü. 

Kızılcık Şerbet'inden Olay Hamle! O Sahne Ortalığı Salladı!-3

O Sahne Gündem Oldu

Show TV ekranlarının en sevilen dizisi Kızılcık Şerbeti her hafta yayınlanan bölümleriyle gündem oluyor. Kızılcık Şerbeti yayınlandığı gündem beri olay olan sahneleri, entrikalı konusu ve oyuncu kadrosuyla büyük dikkat çekiyor. 
Başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya ve Barış Kılıç gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizide her bölüm seyirciyi farklı bir heyecan karşılıyor. 

‘Dizi Artık Bitsin’ Demiş! Kızılcık Şerbeti’ndeki O Oyuncu Ortaya Çıktı! ‘Dizi Artık Bitsin’ Demiş! Kızılcık Şerbeti’ndeki O Oyuncu Ortaya Çıktı!

Kızılcık Şerbet'inden Olay Hamle! O Sahne Ortalığı Salladı!-1

Televizyon ekranlarına damga vuran ve en çok izlenen diziler arasında yer alan Kızılcık Şerbeti'nden yine çok konuşulacak bir hamle geldi. Popüler dizinin dün gece yayınlanan 63. Bölümünde çok tartışılan ve sosyal medyanın gündemine oturan bir sahne yer aldı.

'Aksesuar Değil O'

Verdiği ince mesajları ile her bölümü ses getiren dizinin son bölümüne 'Atatürk' sahnesi damga vurdu. Evrim Alasya'nın canlandırdığı Kıvılcım karakterinin sözlerine yorum yağdı.

Başarılı oyuncu Evrim Alasya'nın hayat verdiği Kıvılcım karakteri dizinin en önemli karakterleri arasında yer alıyor. Dikkat çeken sahnede Kocasının başında olduğu holdingde işe başlayan Kıvılcım Holdingdeki odasına Atatürk portresi koydu. Bir çalışan portreyi "aksesuar" olarak nitelendirince olanlar oldu. 

Kızılcık Şerbet'inden Olay Hamle! O Sahne Ortalığı Salladı!-2

Kıvılcım ise “Aksesuar değil o. Her şirkette olması gereken bir portre. Ben buraya geçici geldim bir süre sonra çalışıp gideceğim ama o hep burada kalacak. Alışsanız iyi olur” diyerek sert bir cevap verdi.

Övgü Yağdı

Bunun üzerine bu sahne sosyal medyada gündem oldu. Hayranları dizinin bu sahnesine övgüler yağdırırken “Diziyi izlemiyorum ama sırf şu sahne için tebrikler”, “Atatürk sahneleri kırmızı çizgimiz” gibi yorumlar yapıldı.

Kaynak: Haber Merkezi