Bir döneme damgasını vuran Kurtlar Vadisi dizisi yalnızca senaryosuyla ve replikleriyle değil aynı zamanda unutulmaz karakterleriyle hafızalara kazındı. Her karakteri efsaneleşmiş olan Kurtlar Vadisi'nin iki usta oyuncusu aynı projede yer alarak hayranlarının ritmini değiştirmeyi planlıyor.

Kurtlar Vadisi'nin İki Efsane İsmi Aynı Projeyle Geri Dönüyor!-1

Hayranların Nefesini Kesecek Proje Geliyor

Uzun yıllar sürmüş olan ve etkisini hala kaybetmeyen Kurtlar Vadisi dizisi her sahnesiyle günümüzde de konuşulmaya devam ediyor. Ekranlarda yayınlandığı dönem sokakta tek bir insanın bile kalmadığı efsane dizinin kadrosundaki usta isimler izleyicinin adeta gönlünde taht kurdu. Dizide rol alan usta oyuncuların hayranların nefesini kesecek bir projeyle ekranlara gelecekleri açıklandı. Televizyon dünyasına büyük renk katacak olan efsane yapım Kurtlar Vadisi'nden unutulmaz oyuncuları buluşturarak adeta yeni bir heyecan fırtınası yaşatmaya hazırlanıyor.

Kurtlar Vadisi'nin İki Efsane İsmi Aynı Projeyle Geri Dönüyor!-3

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da da Aynı İsimle Yer Aldı

Kurtlar Vadisi'nde Şahin Ağa karakteriyle hafızalara kazınan usta oyuncu Turgay Tanülkü, aynı zamanda ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde de aynı isimle rol aldı. Usta isim Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın başrol oyuncusu ve Kurtlar Vadisi'nin efsane karakteri Süleyman Çakır'a hayat veren Oktay Kaynarca ile aynı projede ekranlara geldi. Usta oyuncu bu defa Kurtlar Vadisi'nin başka bir yıldızıyla aynı projeyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Tanülkü Hasan Baba karakteriyle Marnalı dizisinde önemli bir figür olarak seyircinin karşısına çıkacak.

Kurtlar Vadisi'nin İki Efsane İsmi Aynı Projeyle Geri Dönüyor!-2

Ekranlarda Tozu Dumana Katmaya Hazırlanıyor

Kayserili Ünlü Manken Kızını Kaybetti! Kayserili Ünlü Manken Kızını Kaybetti!

Marnalı dizisinde yer alacak ve Tanülkü'ye eşlik edecek bir diğer efsane oyuncu da Kurtlar Vadisi'nin Memati'si Gürkan Uygun oldu. Son olarak Teşkilat dizisinde canlandırdığı karakterle TRT1 ekranlarında boy gösteren usta oyuncu bu defa Marnalı dizisiyle ekranlarda tozu dumana katmayı planlıyor.

Eski Mafya Babasını Oynayacak

Dizide Turgay Tanülkü'nün hayat vereceği Hasan Baba karakteri eski bir mafya babası ve aynı zamanda Gürkan Uygun'un hayat verdiği Ali Reşat Marnalı'nın da eski patronu olarak seyirci karşısına çıkacak. Karakterin, dizi içindeki çatışmalara ve mafya düzenine nasıl bir etki yapacağı merak konusu olurken Hasan Baba kabadayılığı ve otoriter yapısıyla dikkat çekti.

Canlandıracağı Karakter Gizemini Koruyor

Marnalı dizisinin seyircinin Kurtlar Vadisi'nden aşina olduğu mafya iç mücadelelerini ve entrikaları yansıtılacağı konuşuluyor. Birçok unutulmaz karaktere hayat veren usta oyuncu Gürkan Uygur'un ise canlandıracağı karakter gizemini koruyor ve hayranlarını heyecanlandırmaya devam ediyor.

Güçlü oyunculuk performansıyla gönüllere taht kuran iki oyuncunun yeni başlayacak projesi için nefesler tutuldu. 

Kaynak: Haber Merkezi