ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan gündüz kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert her bölümüyle sosyal medyada gündem olmaya devam ediyor. Müge Anlı’nın sunuculuğunu üstlendiği programda canlı yayındaki iddialar ağızları açık bıraktı. 

Programda 2020 yılından beri pirinç tarlasında cesedi bulunan ancak katili henüz bulunmayan Sevinç Yıldırım cinayeti araştırılıyor. Hayatını Kaybeden Sevim Yıldırım’ın oğlu hakkında ortaya atılan iddialar ise Müge Anlı olmak üzere herkesi şaşkınlığa uğrattı.

İddialar Şaşkınlık Yarattı

Ergün Yıldırım'ın arkadaşı ile pavyonda eğlendiği ve kadınların ayakkabısından içki içtiği iddiası gündeme bomba gibi düştü.  Müge Anlı ise duyduklarına inanamadı.

Annelerinin şüpheli ölümünü açığa çıkarmak isteyen kardeşler stüdyoda yüzleşti.  Ergün Yıldırım'ın arkadaşı Necati ile pavyonda eğlendiği ve kadınların ayakkabısından içki içtiği konusu ortaya çıkınca Müge Anlı sessizliğini bozdu. 

Canlı yayına bağlanan bir eğlence mekânı sahibi konuya ilişkin ilginç sözler söyledi.

Lacivert Kırmızı Son Dakika Hareketli Instagram Gönderisi 2024 03 21T173137.916 (1)

'Bütün Kadınlarla Alem Yaptılar'

 "Ergün ile Necati bir hafta boyunca benim mekânıma geldi 3 sene önce. Bütün kadınlarla âlem yaptılar. Ergün kadınlarla oturdu. Necati kadınların ayakkabısından içki içiyordu" sözlerine karşı Müge Anlı  'İğrenmiyorsunuz da” diyerek tepki gösterdi.

Uğur Dündar Müge Anlı'ya Yazdı: Sosyal Medyada Çileden Çıktı Uğur Dündar Müge Anlı'ya Yazdı: Sosyal Medyada Çileden Çıktı

'12 Bin TL'lik Bir Ödeme Yapması Gerekiyor'

Müge Anlı mekân sahibine kadın ayakkabısından içki içmenin fiyatının ne kadar olduğunu sordu.

Mekân sahibi ise bu soruya  'Bir tanesi 600 TL. 12 bin TL'lik bir ödeme yapması gerekiyor' diye yanıt verdi.

'İçki İçmenin Kendilerine Göre Hevesi Başka'

Müge Anlı ise 'İğrenç bir şey bu ya' diyerek isyan etti.

Programda yer alan avukat Rahmi Özkan ise; "O anda iğrenç bir şey olarak görmüyorlar ki. Onlara meftun olan kadının ayak topuğunun değdiği yerde içki içmenin kendilerine göre hevesi başka" diye konuştu.

Kaynak: Haber Merkezi