Müge Anlı'da yine tüyler ürperten anlar yaşandı. Herkesi dehşete düşüren Türkiye'nin konuştuğu vahşetle ilgili yeni gelişmeler yaşandı. Cesedin çekildiği iddia edilen kıyma makinesi analiz için canlı yayına getirildi.

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı İle Tatlı Sert programında yine Türkiye'nin kanını donduran bir olay yaşandı. Her hafta gündeme oturan programda daha önce de canlı yayın esnasında ceset bulunmuştu. Defalarca cinayet itiraflarının yapıldığı programda bu kez kıyma makinesi cinayeti damga vurdu.

Müge Anlı'da Tüyler Ürperten Anlar! Ceset Çekildiği Söylenen Kıyma Makinesi Canlı Yayına Getirildi!-3

Cesedi Kıyma Makinesinden Çektiklerini Söyledi

Her şey nikahsız yaşadığı Güllü'nün evden kaçtığını iddia eden Mehmet'in programa başvurmasıyla başladı. Sonrasında ise kan donduran iddialar ortaya çıktı. Kayıp olan Güllü Çolak'ın bulunmasının ardından peş peşe gelen itiraflar programa şok etkisi yarattı. Yayına katılan akraba Ahmet, bir cinayet işlediklerinden bahsetti. Ahmet, Güllü ve annesinin yıllar önce bir adamı öldürüp cesedi kıyma makinesinden çektiklerini iddia etti.

Çekilen Etler Mahalleye Dağıtıldı

Kıyma makinesinden ceset çekildi iddiası sonrası Güllü ve annesine lahmacun yedirildi. Her ikisinin de yedikleri lahmacundan midesinin bulandığı görüldü. Korkunç ve mide bulandıran bir iddia ise kıyma makinesinden çekilen etlerin mahalleye dağıtıldığı yönünde oldu.

Programı Terk Eden Diva'dan Olay Yaratan Açıklama! Duyanlar Kulaklarına İnanamadı! Programı Terk Eden Diva'dan Olay Yaratan Açıklama! Duyanlar Kulaklarına İnanamadı!

Müge Anlı'da Tüyler Ürperten Anlar! Ceset Çekildiği Söylenen Kıyma Makinesi Canlı Yayına Getirildi!-2

Cinayet Sonrası Makineden Salça Çekildi

Aynı zamanda cinayet işlendikten sonra makineden salça çekip dışarıya satıldığını ve ailenin daha sonra makineyi elden çıkardığı söylendi. 10 bin TL gibi yüksek bir değeri olan makine, satın alan kişinin ifadesine göre 500 TL'ye verildi.

Makine Metal Kaşığı Bile Bulgur Tanesi Kadar Parçalıyor

Güllü, bu iddiayı yalanlasa da satın alan kişi bu makineyi Güllü'nün abisinden aldığını söyledi. Anlı, iddialara göre makinenin içine düşen metal kaşığı bulgur tanesi kadar parçaladığını da aktardı.

Müge Anlı'da Tüyler Ürperten Anlar! Ceset Çekildiği Söylenen Kıyma Makinesi Canlı Yayına Getirildi!-1

Herkesin merak ettiği o makine bugün canlı yayına getirildi. Programdaki o anlar kısa sürede gündem oldu.

Kaynak: Haber Merkezi