31 Mart yerel seçimlerinin sonuçlanması ile seçim maratonunu başarıyla geçen  Belediye Başkan adayları mazbatalarını almaya devam ediyor.

Kayseri Adliyesi'nde düzenlenen törene Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, AK Parti Kayseri Milletvekilleri Bayar Özsoy, Şaban Çopuroğlu ve Dr. Murat Cahid Cıngı, AK Parti İl Başkanı Fatih Üzüm, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Meral Koşar, AK Parti Kocasinan İlçe Başkanı Selçuk Melekoğlu, MHP Kocasinan İlçe Başkanı Hacı Ali Doğan, AK Parti ve MHP yönetimi, yeni meclis üyeleri basın mensupları ile vatandaşlar katıldı.

Anneler Gününe Hediye Arayanlar Bu Pazara Akın Edecek Anneler Gününe Hediye Arayanlar Bu Pazara Akın Edecek

Mazbaat Talas

Mazbatasını alan Mustafa Yalçın, "Seçimin galibi milli iradedir. Yurt genelinde nezih bir seçim oldu. Teveccühle alınan sonuçla birlikte bir 5 yıl daha Talas'a hizmet etmeye gayret edeceğiz. Yatırımlarla ve etkinliklerle dolu bir 5 yıl daha çalışacağız.

Birbirimizle sürekli dayanışma içerisinde olacağız. Seçime katılan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. İkinci 5 yılımıza burada başlıyoruz. Dolu dolu çalışarak bir 5 yıl geçirdik. İnşallah sizlerin desteği Allahın izniyle devam edeceğiz. Bugün beni yalnız bırakmayan herkese çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Talas Mazbata

Düzenlenen törenin ardından Yalçın, ailesi ve parti arkadaşlarıyla bol bol fotoğraf çektirdi.

Editör: Ülkü Şimşek