Bu sene 20’ncisi düzenlenen Ankara Kitap Fuar’ında vatandaşların yoğun ilgisi dikkat çekti. Eylül Fuarcılık tarafından Ankara Ticaret Odası Congresium'da planlandığı gibi gerçekleştirilen Ankara Kitap Fuarı, kitapseverler ile yazarları bir araya getirdi. Fuarda 350 yazar, kitapseverler ile buluşacak.
400’den fazla yayınevinin katıldığı Kitap Fuar’ında, imza, söyleşi, panel ve konferans gibi bir çok etkinlik düzenlenecek.

Kayseri’nin 9 İlçesine Kritik Uyarı Geldi! Önlemlerinizi Alın Kayseri’nin 9 İlçesine Kritik Uyarı Geldi! Önlemlerinizi Alın

O Fuara Kayserili İsim Damga Vurdu!

Kayserili yazar, yazmış olduğu kitapta Kayseri’yi anlattı. Yazar Sümer Tek, açtığı stantta yoğun ilgiyle karşılaştı. “Efeli Hayriye” adında kitabını tanıtan yazar Sümer Tek, “Daha önceden yaşanmış olan öyküleri ve yaşamları anlatıyor. Anneannemin hikayesiyle ben ilk eserimi çıkartmak istedim. Anneannemin hayat hikayesi, Kayseri Karatay Kervansaray’da geçen bir öykü. 23 hikayeden oluşuyor. Gerçek yaşanmış öyküleri ve Anadolu irfanı ve kültürünü anlatan bir kitap” açıklamalarını yaptı.

Kaynak: İHA