Yapmış olduğu ziyareti sosyal medya hesabından paylaşan Ticaret Bakanı Ömer Bolat, “İstanbul’umuzun en batısında yer alan, Avrupa’nın en büyük yeraltı gaz depolama tesisinin de bulunduğu Silivri’mizde, Silivri Sanayici ve İş Adamları Derneği'ne ziyarette bulunduk. Bu vesile ile ilçemizde faaliyetlerini yürüten sanayicilerimiz ve iş insanlarımız ile bir araya gelerek ilçemizin ekonomik potansiyelini değerlendirdik” dedi.

‘Eşsiz Bir Mirasa Sahip’

Projeler ile desteğin devam edeceğinin altını çizen Ticaret Bakanı Ömer Bolat, “Tarımından sanayisine, tarihi dokusundan doğal güzelliklerine kadar eşsiz bir mirasa sahip olan Silivri’mizde yerel işletmelerimizin ve sanayicilerimizin gelişimine katkıda bulunacak projelerle kendilerine desteğimizi sürdüreceğimizi ifade ettik” diye konuştu.

Güvenli Yatırım Aracı Altın da Son Durum! İşte Güncel Fiyatlar Güvenli Yatırım Aracı Altın da Son Durum! İşte Güncel Fiyatlar

Silivri’nin Türkiye’nin parlayan yıldızı olduğunu belirten Ticaret Bakanı Ömer Bolat, “Silivri'nin sadece İstanbul'un değil, Türkiye'nin de parlayan yıldızı olma yolunda emin adımlarla ilerlediğini görmekten büyük bir mutluluk duyduk. İş dünyası ile el ele vererek, Silivri'mizi ve ülkemizi daha yüksek başarılara taşıyacağımıza inancım tam” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Kurum Bülteni