Müge Anlı ve Tatlı Sert programında geçtiğimiz günlerde Türkiye’yi ayağa kaldıran bir olay yaşandı. Birlikte yaşadığı kadının kayıp olan kızlarını aramak üzere programa başvuran Selahattin’in aslında yıllarca kızlara cinsel istismarda bulunduğu ortaya çıktı. Müge Anlı’nın bulduğu kızlar canlı yayına çıkarak yaşadıkları dehşeti anlattı. 

Sapık Üvey Baba Dehşetinde Kan Donduran Detaylar!-1
 
Bu olay sonrası tutuklanan Selahattin ve kızların annesi adliyeye sevk edildi. Selahattin’i linç etmek üzere kalabalık bir grubun kapının önünde izdihama yol açtığı da görüldü. Mide bulandıran olayın ardından Selahattin’in tutuklanmasına karar verilirken birlikte yaşadığı kadın serbest bırakıldı.  Müge Anlı’nın canlı yayında olayla ilgili yaptığı açıklamada da çarpıcı detaylar yer aldı. Selahattin'le ilgili bahsettikleri Türkiye’yi şok etti. Daha önce Avustralya'ya gittiği, çok sayıda çocuğu olduğu öğrenilen Selahattin'in kendi çocuklarına da istismarda bulunduğu iddia edildi. 

Sapık Üvey Baba Dehşetinde Kan Donduran Detaylar!

‘Önce Benim Kocamdı Sonra Kızımın Kocası Oldu’

Müge Anlı yaşanan Üvey baba dehşetinin detaylarını şu şekilde aktardı:

"Sapkın Selahattin yaptıklarını inkar etmiş gene mahkemede ve savcıda ama Fitnat 'Evet kızların yaşadıklarını ben bizzat gördüm ama sesimi çıkaramazdım' diyor. Ama savcıya da 'Selahattin önce benim kocamdı sonra kızımın kocası oldu' açıklamasını savcının yanında da açıklamış. 'Ben bir şey yapamıyordum' diyor" ifadelerini kullandı.

Sapık Üvey Baba Dehşetinde Kan Donduran Detaylar!-2

‘Avustralya'ya Gitmiş, Bir de Oraları da Karıştırmış’

Anlı sözlerinin devamında ise Selahattin hakkında bambaşka şeyler açıklayacağını söyleyerek açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Bu arada Selahattin'le ilgili size bambaşka bir şey anlatacağım. Bu adam, meğerse Avustralya'ya gitmiş bu. Bir sürü de çocuğu var bu adamın. Bizim saydığımız 11 tane. 3 tane mi 4 tane mi ne karısından. Gayrimeşru çocuğu var, onu vermişler yurda. Dün Avustralya'dan bizi aradılar. Adama bak bir de kalkmış Avustralya'ya da gitmiş. Bunlar Avustralya'ya gitmiş, bir de oraları da karıştırmış, oralardan sınır dışı edilmiş falan. Sonra yani bizi de ne kadar kötü temsil ediyor işte bu insanlar ya. Senin ne işin var Avustralya'da? Şimdi söyleyeyim Selahattin'in Avustralya'da 2 erkek, 8 kızı, ayrıca 1 tane de Yunan asıllı çocuğu olduğu biliniyor" 

Survivor Turabi, Katıldığı O Yarışmayla Alay Konusu Oldu! Survivor Turabi, Katıldığı O Yarışmayla Alay Konusu Oldu!

Dayısı Olayların İç Yüzünü Anlattı

Müge Anlı’nın açıklamalarının ardından yayına Selahattin’in dayısı bağlandı. 

Dayı yayına bağlandığında, olayın iç yüzünü şu şekilde anlattı:

 "İlk evliliği teyzesinin kızıylaydı. 6 ay sürdü. Sizin yayınınız için ben 2. eşini buldum. En ufak çocuğu 3-5 yaş arası tecavüze uğradığı, 2. ortanca kız 4 yaşındayken tecavüze uğradım diyor, ortanca çocuk 6 yaş ile 11 yaş arası tecavüze uğradığını söylüyor ikinci hanımı. 3. hanımı olan Avustralyalı kızdan iki kız, iki oğlan mı ne var, onun da 13 yaşında tecavüze uğradığını söylüyor" 

Yaşanan bu rezilliğe sesiz kalmayan Müge Anlı "Bu adam gün yüzü görmesin inşallah. Kendi öz kızlarına da yine bu rezilliği yaşatmış" diyerek isyan etti.

Kaynak: Haber Merkezi