Sinan Oğan Kavga Konusu Oldu! Ümit Özdağ ve Muharrem İnce Birbirine Girdi! Sinan Oğan Kavga Konusu Oldu! Ümit Özdağ ve Muharrem İnce Birbirine Girdi!

Dün akşam saatlerinde Kayseri'de 6 yaşındaki bir çocuğa yabancı uyruklu bir şahsın cinsel istismarda bulunması sonucu vatandaşlar ayaklandı. Tepkiler ardı ardına gelirken, Sedat Kılınç sosyal medya hesabından dikkat çeken bir çıkış yaptı.

Kayseri'de, Danişmentgazi Mahallesi'nde, iddialara göre, yabancı uyruklu bir kişi, yabancı uyruklu çocuğu taciz ederken yakalandı. Olayın ardından toplanan kalabalık grup, şahsı almak istedi. Sabaha kadar süren olaylarda onlarca araca zarar verilirken; bazı ev ve işyerleri de ateşe verildi. Kayserili vatandaşların tepkileri devam ederken, tüm Türkiye sosyal medya hesaplarından olaya tepki gösterdi. Olaylara tepkiler çığ gibi büyürken, siyasilerden de tepkiler gecikmedi.

Türk Milletinin Sabrı Kalmadı

Sedat Kılınç 2024 Yerel  seçimelerinde İYİ Parti Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı adayıydı. Aynı zamanda iş insanı olan Sedat Kılınç sosyal medya hesabından dikkat çeken bir çıkış yaptı.
Kılınç, 'Kayseri sokaklarında Hükümet İstifa Ülkemizde sığınmacı istemiyoruz sloganları atılıyor. Artık yeter bu sorun çözülmeli ,daha büyük olaylar olmadan sığınmacıları gönderin. Türk milletinin sabrı kalmadı' dedi.

Kılınç1

'İşinize Gelince Mücadele, İşinize Gelmeyince Provakasyon Demeyeceksiniz'

Kılınç bir başka paylaşımında ise, 'Ey hükümet ! 15 Temmuz’da  Türk milletinin darbe girişimini önlemek için yaptığı mücadeleyi takdir ettiyseniz. Bugünde Kayseri halkının ,sığınmacı ahlaksızlığına ve işgaline karşı verdiği mücadeleyi takdir edeceksiniz. İşinize gelince mücadele ,işinize gelmeyince provakasyon demeyeceksiniz' ifadelerini kullandı.

Kılınç2

Kaynak: Özel Haber