Kayseri'nin acı günü. Görevi başında Develili Polis Memuru şehit düştü. Şırnak İli Nusaybin yolu  çığır mevkisi istikametinde seyir halinde iken görevli oldukları araç ile kaza yapan  polis ekibi,  Alman uyruklu uyruklu K.D idaresindeki DU HZ 79 plakalı karavan ile çarpışırken kazada, İlker Duran, Oğulcan Kayhan ve Fırat Der yaralandı. Kazanın 112 Acil Çağrı Merkezine bildirilmesi üzerine olay yerine sağlık ve güvenlik güçleri sevk edildi.

Yaralılardan Polis Memuru Fırat Der, olay yerinde şehit düştü.

Polis memuru İlker DURAN da kaldırıldığı Cizre Devlet Hastanesinde yapılan ilk müdahalenin ardından sevk edildiği Ankara Çubuk Devlet Hastanesinde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit oldu.

Ilker Duran123

Bu Trenle Kayseri’ye Turist Yağacak! Bu Trenle Kayseri’ye Turist Yağacak!

Kayseri Develi nüfusuna kayıtlı olan 1993 doğumlu Şırnak İstihbarat Şube Müdürlüğü kadrosunda görev yapmakta iken Şehit  olan İlker Duran'ın, 10 yıllık Polis memuru olduğu bildirildi. Bekar olan İlker Duran, Zafer-Sıdıka Duran ailesinin üç çocuğundan biri olduğu gelen bilgiler arasında yer aldı.

Şehidin cenazesi bugün Çarşı Camiinde kılınacak ikindi namazı sonrası Develi Şehir Mezarlığında toprağa verilecektir.
Bizde Deniz Postası olarak Şehit Polis Memuru İlker Duran ve Fırat Der'e Allah'tan rahmet ailesine ve yakınlarına sabırlar diliyoruz...
 

Muhabir: HABER MERKEZİ