2023 seçimlerinde Ata İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı olan Sinan Oğan, Cumhur İttifakını neden desteklediğini açıklarken Cumhurbaşkanı’nın kendisi hakkında dile getirdiği olumsuz cümleleri söyledi. Orda bulunan bir vatandaş, ‘Peki niye gittin yamandın ona?’ dedi. 

Emeklilere Kötü Haber! O Karar İptal Edildi Emeklilere Kötü Haber! O Karar İptal Edildi

Çorum’da konuşan Sinan Oğan, 2023 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçiminde Cumhur İttifakı’nı neden desteklediğini anlattı. Oğan, CHP Eski Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu kazanırsa ülkenin krize girmesine sebep olacağını ve buna engel olmak için Cumhur İttifakı’nı desteklediğini belirtti.

Basın açıklamasında bulunan Oğan, ‘Cumhurbaşkanı adayları bizi yok saymaya çalıştı. Sayın Cumhurbaşkanı, cumhurbaşkanlarının ismini sıraladıktan sonra, bizim için, ‘Onu saymaya bile gerek yok’ demişti’ diye konuştu. Orada bulunan bir vatandaş ise, ‘Peki niye gittin yamandın ona’ dedi. Oğan ise cevap olarak, ‘Bizim Allaha şükür veremeyecek hesabımız yoktur, her yaptığımız hareketin, attığımız her adımın bir hesabı bir kitabı vardır’ ifadelerini kullandı.
 

Kaynak: HABER MERKEZİ