Ünlü şarkıcı Hadise Türkiye'yi 2009 Eurovision Şarkı Yarışması'nda "Düm Tek Tek" şarkısı ile temsil ederek dördüncü oldu. Yarışmada ünlü sanatçıya milyonların tanıdığı bir isim eşlik etti.

Şok Olacaksınız! Hadise’nin Dansçısı Bakın Kim Çıktı?

Hadise’nin 2009 yılından bu yana hatırlanan dans ve şarkı gösterisi hafızalardan silinmezken birçok kişinin hala bilmediği bir bilgi ortaya çıktı. Ünlü şarkıcının dansta kendisine eşlik eden dansçısının bir dönem milyonları ekran başına kilitleyen Çukur dizisinin oyuncusu olduğu ortaya çıktı. 

Ünlü Oyuncu Son Yolculuğuna Uğurlandı! Gözyaşları Sel Oldu! Ünlü Oyuncu Son Yolculuğuna Uğurlandı! Gözyaşları Sel Oldu!

Şok Olacaksınız! Hadise’nin Dansçısı Bakın Kim Çıktı?-1

Hadisenin dansçısı Show TV’nin reyting rekortmeni dizisi Çukur ’da Kemal karakteriyle izleyici karşısına çıkan Uğur Yıldıran çıktı.  Ünlü oyuncunun aslında profesyonel bir dansçı olduğu ortaya çıktı. Yıldıran'ın 2009 Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye'yi temsil eden Hadise'nin dans ekibinde sahne alarak gösteri yaptı. 

Şok Olacaksınız! Hadise’nin Dansçısı Bakın Kim Çıktı?-2

Çukur dizisinde Koçovalı Ailesi’nin güvenilir adamlarından biri olan Kemal karakterini canlandıran Yıldıran’ın 2009’taki hallerini görenler tanıyamıyor. 

Şok Olacaksınız! Hadise’nin Dansçısı Bakın Kim Çıktı?-3

Yılların çok değiştirdiği ünlü oyuncu aynı zamanda İçerde dizisinde Komiser Selim karakteriyle de tanınıyor. 37 yaşındaki oyuncu hem oyunculuk performansı hem de tarzıyla dikkat çekiyor. 

Kaynak: Haber Merkezi