Okulda ders öncesi öğrencilere uyguladığı kültürfizik hareketleriyle Türkiye’de gündem olan Şule Öğretmen sosyal medya hesabından teşekkür etti.

Kocasinan ilçesindeki Osman Zeki Yücesan İlköğretim Okulu'nda görevli Sınıf Öğretmeni Şule Yüksel, ders öncesi okul bahçesinde öğrencilere müzikle fiziksel egzersiz yaptırması sosyal medya üzerinden hızla yayıldı.  

Milli Eğitim Bakanlığı genelgesi yaptığı egzersizlerin kısa sürede insanlar tarafından beğenilmesi karşısında memnuniyetini belirten Şule Yüksel,”24 yıllık sınıf öğretmeni aynı zamanda halk oyunları 3. Kademe antrenörü olarak görev yapıyorum. Milli Eğitim bakanlığı genelgesi doğrultusunda okulda yaptığımız kültürfizik etkinliğimiz ülke gündemine hızlı bir şekilde düşmesine çok şaşırdım. Çünkü meslek hayatımda bu faaliyetleri yapıyordum. Bunlar benim için rutin çalışmalardı. “dedi.

A W142558 01

Kayseri Valisi Büyük Tehlike Atlattı! Ezilmekten son Anda Kurtuldu! Kayseri Valisi Büyük Tehlike Atlattı! Ezilmekten son Anda Kurtuldu!

Toplumda Güzel Duygulara Neden Oldu

Etkinliğinin Türkiye gündemi oturmasıyla çok sayıda mesaj aldığını belirten Şule Yüksel, ”Bizler yıllardır özlemini çektiğimiz güzel duyguyu bu etkinlikle yaşatma imkanı bulmuşuz. Bu duyguları ortaya çıkardığımız için mutluyum. Sevginin çoğalmasını sağladık.” açıklamasında bulundu.

Editör: Ahmet Bolat