Ünlü Yazardan Kan Donduran Filistin Sözleri: Yavrusunu Koruyamayan Yaşamı Hak Etmiyor! Ünlü Yazardan Kan Donduran Filistin Sözleri: Yavrusunu Koruyamayan Yaşamı Hak Etmiyor!

ATV ekranlarının en sevilen dizileri arasında yer alan Ben Bu Cihana Sığmazam için kısa süre önce final kararı verilmişti. Final olacağı kesinleşen dizinin ekran macerasına veda edeceği tarih belli olurken aynı zamanda oyuncu kadrosuna bir ismin daha dahil olacağı ortaya çıktı.

Tepki Çeken Final Kararı Sonrası Sevilen Diziye Bomba Oyuncu!

ATV'nin  En Sevilen Dizilerini Final Oluyor

ATV ekranların en sevilen ve reyting alan dizilerini teker teker bitirirken bu karar hayranlar tarafından büyük tepki topladı. Ben 'Bu Cihana Sığmazam' dizisinin ardından en çok izlenen dizilerin arasında yer alan 'Ateş Kuşları' için de final kararı verildi. Peş peşe en sevilen dizilerini bitiren ATV izleyicileri hüsrana uğrattı.

Tepki Çeken Final Kararı Sonrası Sevilen Diziye Bomba Oyuncu!

Yeni Oyuncu Dahil Oluyor

Başrolünde Kurtlar Vadisinin yıldızı Oktay Kaynarca’nın yer aldığı dizinin 68. bölümde ekrana veda etmesi planlanıyor. Mustafa Şevki Doğan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu 30 Nisan’da 65. bölümü yayınlanan dizide Tura adlı bela bir karakter ortaya çıkmıştı. Önümüzdeki hafta yayınlanacak bölümüne ise bir kadın savcı karakteri konuk oluyor.

Rolü daha önce “Çukur” ve “Vatanım Sensin” gibi fenomen dizilerde rol alan Hazal Soncul’un canlandıracağı öğrenildi.

Kaynak: Haber Merkezi