Kurnazlık denilince akla gelen bu burçlar, hızlı düşünme, plan yapma ve stratejik davranma konusunda bir ustadır. İnsanların duygularını, motivasyonlarını ve zayıflıklarını okuyan başarılı bir illüzyonistlerdir.

1. Oğlak

Genellikle soğuk ve gizemli tavırlarıyla dikkat çeken oğlak burçları hırslı olmalarına rağmen çoğu zaman karşısındakini yanıltarak umursamaz olduğunu gösterebilir. Stratejik planlarla hedeflerinin peşinden koşan oğlak burçları sabırlı olmanın ekmeğini yer. Saldırı için doğru zamanı bekleyen oğlak her zaman tetikte bekler. Manipüle yetenekleriyle insanları yönlendirebilmekte ustalaşmışlardır.

2. Akrep

Gizemli ve ketum olan Akrepler çoğu zaman kapalı kutu olmayı tercih eder. Astrolojideki en kurnaz burç olan Akrepler çekici yanlarıyla da dikkat çekmeyi başarır. Tehlikeli ve intikamcı olan bu burçlar aynı zamanda intikam için her zaman doğru zamanı kollar. İntikam soğuk yenen bir yemektir sözünün temsilcisidir.

3. İkizler

Burçlara Göre Tatil Rehberi Burçlara Göre Tatil Rehberi

Asla davranışları tahmin edilemeyen ikizler aynı zamanda saf olarak gözükebilecek kadar kurnazlardır. Çok zeki olan bu burçlar adeta manipülasyon yeteneklerini konuşturabilir. Oldukça zeki olan ikizler hızlı düşünerek anında plan üretebilir.

Kaynak: Özel Haber