Türkiye'nin konuştuğu olayda yeni gelişme ortaya çıktı. Usta oyuncu Metin Akpınar'ın babalık davası olayında gazeteci Uğur Dündar'ın da adı geçince gündeme bomba gibi düştü. Uğur Dündar, hakkında çıkan iddiaları reddederken Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu annesi Suphiye Orancı'yı aramak için Müge Anlı'ya çıktı. Müge Anlı'da ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses hakkında da ilginç bir detay ortaya çıktı.

Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu'nun geçtiğimiz günlerde ortaya attığı iddia gündeme bomba gibi düştü. Nebioğlu ablası Dilara Günatan'ın babasının da ünlü bir gazeteci olduğunu söyleyerek Uğur Dündar'ı hedef gösterdi. Uğur Dündar ise DNA testi yaptırıldığını söyleyerek bu iddiaları kesin bir dille yalanladı.

Duygu Nebioğlu annesi Suphiye Orancı'yı bulmak için Müge Anlı ile tatlı sert programına katıldı. Ünlü gazeteci Uğur Dündar ise önce Müge Anlı'ya yazdı daha sonra da sosyal medya hesabından isyan etti.

İbrahim Tatlıses'in Filmlerinde Rol Aldı

Annesini aramak için programa başvuran Duygu Nebioğlu annesi hakkında ilginç bir detaydan bahsetti. Nebioğlu şimdilerde Almanya'da yaşayan annesinin daha önce de ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses'in Yeşilçam filmlerinde rol aldığını söyledi.

Anneannesi tarafından annesinin oyuncu olması amacıyla sık sık filmlere gönderildiğini ve 10 yıldır görüşmediğini söylediği annesi Suphiye Orancı'nın ünlü isimlerle arkadaş olduğunu belirten Nebioğlu şu ifadeleri kullandı:

"Annem İbrahim Tatlıses'ın bir filminde bile oynamış. Mine Çayırlıoğlu ile oynadığı bir filmde oynamış hatta"

Ünlü Gitarist Sevgilisini Darp Etmekle Suçlanıyordu! Savunması Olay Oldu! Ünlü Gitarist Sevgilisini Darp Etmekle Suçlanıyordu! Savunması Olay Oldu!

Metin Akpınar'la yaşadığı ilişkiden çocukları olan, Uğur Dündar'la ise geçmişi olduğu iddia edilen Suphiye Orancı'nın İbrahim Tatlıses'in 'Yalan' ve 'Yorgun' filminde figüran olarak oynadığı ortaya çıktı.

"Sarı Saçlı Olduğu İçin Babası Olduğuma İnandırmış"

Katıldığı bir programda hakkında söylenen iddialara yanıt veren Uğur Dündar ise "Yetiştirme yurdunda büyüyen çocukların yaşadıkları travmaları çok iyi bilirim, onlara böyle hikayeler anlatılır. Anladığım kadarıyla da kızın sarı saçlı olduğunu gören bir kişi 'Senin baban Uğur Dündar' demiş ve onu inandırmış. Bu duruma kızmadım, içerlemedim ve empati yaptım. Kız çocuğunun ne kadar ıstırap çektiğini düşünebiliyorum" ifadeleriyle yeniden gündem oldu.

Duygu Nebioğlu'nun "Adli Tıp raporunun manipüle edildiğini düşünüyoruz" sözlerine ise "Hiç kimse Adli Tıp Kurumu'nun raporunu tarif edemez” yanıtını verdi.

‘Annesini Tanımadığımı Söyledim’

Kızı olduğunu iddia eden Dilara Günatan ile konuştuğunu dile getiren Uğur Dündar,"Son derece terbiyeli, iyi aile terbiyesi almış biri. Ben onların yaşadığı şehre dedikodu olabilir yuvası etkilenebilir diye gitmedim. Hanımefendiye her şeyi anlattım. Annesini tanımadığımı ve ilişki yaşamadığımızı söyledim. Anne ve babasını bulma konusunda da elimden geleni yapacağımı söyledim” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Merkezi