Sosyal medyadaki paylaşımlarıyla sık sık adından söz ettiren ünlü fenomen Mika Raun herkesten gizlediği sevgilisinin yüzünü ilk kez gösterdi. Video esnasında erkek arkadaşının tavırları görenleri tedirgin etti. 

Ünlü Fenomen Çektiği Videoyla İlk Kez Sevgilisinin Yüzünü Gösterdi!-2

Estetikle Bambaşka Biri Oldu

Ünlü fenomen Mika Raun yaptığı paylaşımlarla sık sık gündem oluyor. Cinsiyet değiştiren ünlü fenomen sonrasında birçok estetik operasyon geçirmişti. Estetik ameliyatı olan Raun değişimiyle uzun süre konuşulmuştu. Sonrasına ünlü fenomen sevgili yaparak adeta aşkı bulduğunu ilan etmişti. 

Ünlü Fenomen Çektiği Videoyla İlk Kez Sevgilisinin Yüzünü Gösterdi!-1

Kızıyla Gündeme Oturmuştu! Gelinim Mutfakta'dan Ayrılınca Yerine O İsim Geldi! Kızıyla Gündeme Oturmuştu! Gelinim Mutfakta'dan Ayrılınca Yerine O İsim Geldi!

'Kocam' Dediği Sevgilisiyle Yaptığı Paylaşımlar Çok Konuşuldu

Aşk hayatıyla gündemden düşmeyen Raun ‘kocam’ dediği videolarda erkek arkadaşının yaptıklarını anlatarak adeta viral oldu. YouTube’de yayınladığı videolarla şöhreti yakalayan ve TikTok’ta da binlerce hayranı bulunan ünlü fenomen şu aralar yeni aşkıyla gündeme gelmeye devam ediyor.

Ünlü Fenomen Çektiği Videoyla İlk Kez Sevgilisinin Yüzünü Gösterdi!-3

Sevgilisinin Cevabı Tedirginlik Yarattı

Erkek arkadaşı Batu’nun yüzünü sır gibi saklayan Mika sonunda büyük aşkını herkese gösterdi. 'kocam' dediği sevgilisini paylaşan ünlü fenomen Sevgilisini "soru cevap" videosu ile takipçilerine tanıttı.  Mika Can Raun ve Batu'nun arasındaki kıskançlık sorusu ise tartışmalara yol açtı. Mika’nın sevgilisinin verdiği cevap tedirginlik yarattı.

Ünlü Fenomen Çektiği Videoyla İlk Kez Sevgilisinin Yüzünü Gösterdi!-4

'Ölürüm de Öldürürüm de'

 'Birbirinizi kıskanıyor musunuz?' sorusu sonras erkek arkadaşının "Kıskanmak ne kelime, ölürüm de öldürürüm de" cevabını vermesi sosyal medyayı salladı. Ünlü fenomenin eleştiri yağmuruna tutulan sevgilisi hakkında  "Ayrıl", "Bu kadar da kıskanılmaz", "Zaman geçmeden ayrıl" gibi yorumlar yapıldı.

Ünlü Fenomen Çektiği Videoyla İlk Kez Sevgilisinin Yüzünü Gösterdi!-5

Kaynak: Haber Merkezi