Psikolog Esra Ezmeci daha önce programlara konuk olarak katılırken kısa bir süre önce sunuculuk yapmaya başladı.
Daha önce Fulya Öztürk’ün sunduğu programın sunuculuğunu devralan ünlü psikolog şu aralar ise Beyaz TV’de ekranlara gelen Yeni Baştan programını sunuyor.

Serenay Sarıkaya'nın Netflix'te Gündem Olan Dizisi: Partnerleri Olay Yarattı! Serenay Sarıkaya'nın Netflix'te Gündem Olan Dizisi: Partnerleri Olay Yarattı!

'Swinger' Açıklamasıyla Gündeme Gelmişti’

Erkek ve kadın ilişkilerine yönelik değerlendirmelerde bulunan Esra Ezmeci’nin bu defa yaptığı yorum çok konuşuldu.
kendisine gelen itirafları yayınlamasıyla bilinen Esra Ezmeci Daha önce 'Swinger' açıklamasıyla gündeme gelmişti. Ezmeci şimdi ise 'eş değiştirme' tepkisiyle dikkat çekti.

‘Özel Gemilerin Olduğunu Söylemişti’

Pskolog Esra Ezmeci, daha önce eş değiştirme fantezisi için özel gemilerin olduğunu hatta evli bir danışanının orada tanıştığı bir adama aşık olarak Almanya'ya gittiğini söylemişti.
Esra Ezmeci çıktığı yayında bu konu hakkında sitemde bulundu.
Ezmeci, "Hiçbir kültürde kimse yakını eşiyle paylaşmasını istemez böyle bir şey yok" diyerek tepki gösterdi.

‘Keşke Onlara da Ceza Gelse’

Bu sözlerinin ardından sinirlenen Ezmeci "Onların adı kültür değil sapkın yani sapıklık değil sapkınlıklar da bu tarz böyle yok eşini paylaştı, artık ne psikolojik ne başka bir şeyden söylemiyorum sapkınsanız bence onlar da ceza almalı zaten. Yani bu tarz ilişkileri önlemek için bence o sapkın ilişkilerin peşinde koşanlar işte değişik fanteziler, yok üçlü fanteziler... Çok duyduğum için söylüyorum keşke onlara da ceza gelse..." diye konuştu.

‘Siz Sapıksınız’

Ünlü pskolog "Gidip sosyal medyada bir yerlerde birbirlerinin eşlerini değiştiriyorlar abuk sabuk şeyler yapıyorlar bunlara da bir ceza gelsin. Siz sapıksınız" diyerek isyan etti.

Kaynak: Haber Merkezi