Rap camiasının tanınan isimlerinden Sansar Salvo gözaltına alındı. Gözaltına alındığını sosyal medya üzerinden duyuran rapçinin paylaşımı hayranlarını şok etti.

Ünlü Rapçi Göz Altına Alındı!

Sagopa Kajmer İle Yaşadığı Polemiklerle Hatırlanıyor

‘Katliam’, ‘Dum Taka Dum’, ‘Ne?’, ‘Ağır Roman’, ‘Kasımpatı’, ‘Gözlerimin İçinde’ gibi rap müziklerini seslendiren ünlü rapçi Sansar Salvo aynı zamanda meslektaşı rapçi Sagopa Kajmer ile yaşadığı polemiklerle gündeme geliyordu. Kajmer’e seslendirdiği şarkılarda sık sık gönderme yapan Salvo aynı zamanda ünlü rapçi tarafından dava edilmişti.

Ünlü Rapçi Göz Altına Alındı!-1

Kanser Tedavisi Görüyordu

Bir dönem kanser ile mücadele eden ve rap dünyasından uzaklaşan ünlü rapçi daha sonra sahnelere geri dönmüştü. Gerçek adı Ekincan Arslan olan  Sansar Salvo lakaplı ünlü rapçi dün hayranlarına kötü haberi verdi. 

Ünlü Rapçi Göz Altına Alındı!-2

‘Yine Alınıyorum’

Ünlü rapçi gözaltına alındı. O anları sosyal medya üzerinden takipçilerine duyuran Salvo bir video çekerek şu ifadeleri kullandı:

"Bakın otobüsten yine alınıyorum, yine alınıyorum, tutuklanıyorum." 

Ünlü Fenomene Silahlı Saldırı! Kurşun Yağmuruna Tutuldu! Ünlü Fenomene Silahlı Saldırı! Kurşun Yağmuruna Tutuldu!

Aslan,  geçtiğimiz günlerde cezaevine girdiği iddialarıyla gündeme gelmişti. Bu bilgi prodüktörü tarafından doğrulanırken, Sansar Salvo'nun cezaevine giriş sebebi henüz açıklanmadı. 

Sansar Salvo'nun çalkantılı hayatı geçmişte yaşadığı ailevi sorunlar ve kanserle mücadelesiyle hatırlanıyor.  

Kaynak: Haber Merkezi