Türkiye’nin en konuşulan sanatçıları arasında yer alan Hadise yine olay yaratacak bir konuyla gündeme geldi. Hadise’nin şarkıcılıktan sonra oyunculuk için adımlar attığı iddia edildi. 

Ünlü Şarkıcı Oyunculuğa Soyundu! O Dizide Rol Alacak!-1

Sahnedeki cesur kostümleriyle çoğu zaman magazin dünyasını sallayan ünlü şarkıcı hadise aynı zamanda danslarıyla da eleştiri oklarını üzerine çekti. Birçok kişi tarafından yaptığı danslar müstehcen bulunan ve eleştiri yağmuruna tutulan sanatçı aynı zamanda beğeni dolu yorumlar da almaya başladı.

Ünlü Şarkıcı Oyunculuğa Soyundu! O Dizide Rol Alacak!-2

Aynı zamanda cesur tarzıyla dikkatleri üzerine çeken sanatçı son giydiği kıyafetle gündeme bomba gibi düşmüştü. Mayo tarzı bir kostümle sahneye çıkan şarkıcının 10. Yıl Marşı'nı söylemesi büyük tepki toplamıştı.  Büyük bir hayran kitlesine sahip olan Hadise Özel hayatıyla adından sıkça söz ettiriyor. Ünlü isim bu kez de başka bir konuyla gündeme geldi. 

Kıyma Makinesi Cinayetinde Korkunç Detaylar Ortaya Çıktı! Kıyma Makinesi Cinayetinde Korkunç Detaylar Ortaya Çıktı!

Ünlü Şarkıcı Oyunculuğa Soyundu! O Dizide Rol Alacak!-3

Posta Gazetesi'nde yer alan habere göre; uzun zamandır gelen oyunculuk tekliflerini geri çeviren sanatçı dijital bir platformda yayınlanacak 8 bölümlük dizi için anlaşma sağladı. 

Ünlü Şarkıcı Oyunculuğa Soyundu! O Dizide Rol Alacak!-4

Ünlü şarkıcının dizi için anlaştığı ücret ise dudak uçuklattı. Kimisi ‘Hadise’ye az bile’ yorumları yapılırken kimisi de bu ücret karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Yakında sete çıkmaya hazırlandığı söylenen Hadise’nin dizi için 10 milyona el sıkıştığı öne sürüldü. 

Ünlü Şarkıcı Oyunculuğa Soyundu! O Dizide Rol Alacak!-5

Dizide oynayacağı konuşulan Hadise’nin için proje için oyunculuk eğitimi almaya başladığı konuşuldu. Ünlü şarkıcıyı ise bu konuda yakın arkadaşı olan ünlü oyuncu Seda Bakan'ın ikna ettiği iddia edildi.

Kaynak: Haber Merkezi