Ünlü sunucu Bircan Bali Söylemezsem Olmaz Programına döndüğü gün bir bomba patlattı. Bircan Bali ünlü fenomen Dilan Polat’in bir süredir cezaevinde olmadığını ve ailesiyle görüştüğünü iddia etti. Bu iddialar sonrası Bali hakkında soruşturma açıldığı söylendi. Sunucu aynı zamanda programı bıraktı.

Ünlü Sunucu Skandal Dilan Polat İddiası Sonrası Programı Bıraktı!-1

Söylemezsem Olmaz programından ayrılan Yağmur Çevik'in ardından yeniden dönüş yapan Bircan Bali programdaki ilk gününde skandal bir iddiada bulundu. Dobralığı ve sivri diliyle hafızalara kazınan ünlü sunucu daha önce de canlı yayında yaptığı açıklamalarla gündeme bomba gibi düşmüştü.

‘Dilan Polat 2 Aydır Serbest’

Birçok ünlü isim hakkında yaptığı iddialar ve sert söylemleriyle adından sıkça söz ettiren Bali bu kez bir süredir cezaevinde bulunan ünlü fenomen Dilan Polat hakkında söyledikleriyle gündeme oturdu
Yayında konuşan ünlü sunucu, "Büyük bir iddiadan bir tanığın söylediği sözlerden bahsedeceğim. İddiaya göre; 2 aydır serbest olduğu, kendi evi dışında bir evde çocuklarıyla vakit geçirdiği ve aynı zamanda basından uzak olan arkadaşlarıyla saatlerce vakit geçirdiği söyleniyor" ifadelerini kullanmıştı.

Hakkında Soruşturma Açıldığı İddia Edildi

Müge Anlı'da Tüyler Ürperten Anlar! Ceset Çekildiği Söylenen Kıyma Makinesi Canlı Yayına Getirildi! Müge Anlı'da Tüyler Ürperten Anlar! Ceset Çekildiği Söylenen Kıyma Makinesi Canlı Yayına Getirildi!

Bu iddialar sonrası sosyal medya çalkalandı. Ama Bali’nin bu sözleri başına iş açtı.

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı konuya ilişkin açıklama yaptı.

Söz konusu iddiaların asılsız olduğunu belirtilen Bircan Bali hakkında "Halkı yanıltıcı bilgiyi alenen yayma" suçundan soruşturma başlatıldığı iddia edildi.

‘Kurumuma Zarar Vermemek Adına Yayında Olmayacağım’

Hakkında soruşturma açıldığı iddiaları sonrası Bali programa çıkmadı ve sessizliğini bozdu.

Yayına bağlanan Bali "Hakkımda bir soruşturma olup olmadığını takip etmek üzere Anadolu Adliyesi’ne gidiyorum. Bu süreç sonuçlanana kadar kurumuma zarar vermemek adına yayında olmayacağım” diye konuştu.
Bali ayrıca bu olayın peşini bırakmayacağını da sözlerine ekledi.

Kaynak: Haber Merkezi