Ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu'nun verdiği sergi pozları başına bela oldu. Tepkiler çığ gibi büyürken linç edilen oyuncu kendisini iki cümleyle savundu.

Televizyon ekranlarına damgasını vurmuş birçok yapımda yer alan ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu adından sıkça söz ettiriyor. Üç Kuruş dizisinde gösterdiği performansla büyük bir kitlenin sevgisini kazanan ünlü oyuncu son olarak Star TV ekranlarında yayınlanan Sakla Beni dizisinde Cemre Baysel ile başrolü paylaştı.

Melis İşiten'den boşanan ve bir çocuğu olan Uraz Kaygılaroğlu, fotoğraf sanatçısı sevgilisi Sayna Soleimanpour'un "Life in Plastic" adlı sergisi için pozlar verdi. Oyuncunun verdiği pozlara tepki yağdı.

Uraz Kaygılaroğlu'nun Rezalet Pozlarına Tepki Yağdı!

Kadın Cinayetlerine Gönderme mi Yapıldı?

Sergi için elinde kasap bıçağı ve kesik kadın kafası tutarak pozlar veren Uraz Kaygılaroğlu'nun paylaşımı sosyal medyanın diline düştü. Kadın cinayetlerinin bir an olsun dinmediği gündemde verdiği pozlardan dolayı eleştirilen Kaygılaroğlu için pozlarının rezalet ve mide bulandırıcı olduğu yönünde yorumlar yapıldı. Toplumda Uraz Kaygılaroğlu tarafından verilen pozların kadın cinayetlerine gönderme yapıldığı ve hatta özendirildiği yönünde düşünceler oluşmaya başladı.

Bahar Setinde Ortalık Karıştı! Ünlü Oyuncu Hakkında Küfür İddiası! Bahar Setinde Ortalık Karıştı! Ünlü Oyuncu Hakkında Küfür İddiası!

Eleştirilerin odağında yer alan ünlü oyuncu kendisini sosyal medya hesabından paylaştığı bilgilerin üzerine yazdığı, "Sakin olalım dostlar" notuyla savundu.

Kaynak: Haber Merkezi