Türk halk müziği sanatçısı Mustafa Aslan'dan üzen haber geldi. Usta sanatçının gırtlak kanserine yakalandığı ortaya çıktı. 

‘Kime Baksak Kaybetmişiz’

Kahtalı Mıçe adıyla hafızalara kazınan usta sanatçı zorlu bir süreçten geçiyor. Kahramanmaraş merkezli büyük depreme memleketi Adıyaman'da yakalanan ve çok sayıda akrabasını kaybeden Kahtalı Mıçe yaşadığı kötü günleri şu şekilde aktardı:

"Kime koşsak evi yıkılmıştı. Kime baksak kaybetmişiz. Yaşadığıma sevinemiyorum"

Usta Sanatçıdan Kötü Haber: Gırtlak Kanserine Yakalandı!-1

Gırtlak Kanserine Yakalandı

'Felaket Tellalı' olarak tanınan Onur Akay, Kahtalı Mıçe’nin sağlık durumu hakkında üzücü haberi verdi. Çoğu yakınını kaybederek sıkıntılı günler geçiren sanatçı aynı zamanda gırtlak kanserine yakalandı. Sağlığı kötüye giden 71 yaşındaki Arslan’ın Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tedavi gördüğü ortaya çıktı.

‘Ekonomik Anlamda Sıkıntılar Yaşadığını da Öğrendim’

Usta sanatçının durumunu bildiren Akay "Gırtlak kanseri teşhisi konulan sanatçımız Antalya’da tedavi görüyor. Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde yatan sanatçımızın kemoterapi tedavisi de devam ediyor. Ayrıca sanatçımızın ekonomik anlamda sıkıntılar yaşadığını da öğrendim. Lütfen dualarınızı esirgemeyin" ifadelerini kullandı. 

‘Dizi Artık Bitsin’ Demiş! Kızılcık Şerbeti’ndeki O Oyuncu Ortaya Çıktı! ‘Dizi Artık Bitsin’ Demiş! Kızılcık Şerbeti’ndeki O Oyuncu Ortaya Çıktı!

Kaynak: Haber Merkezi