Kayserililer Dikkat! Mumlarınızı Hazırlayın Kayserililer Dikkat! Mumlarınızı Hazırlayın

Sorsanız sanki kırk yıllık Kayserili gibi yaşıyor! Göreve başladığından bir dakika yerinde durmadan çalışan Kayseri Valisi Gökmen Çiçek Kayserililerin gönlünde her geçen gün taht kurmaya devam ediyor.
Kayseri'de gencinden yaşlısına, çocuğundan yetişkine kadar herkesin derdiyle dertleniyor ve toplumun huzur ve refahı için çalışan Vali Gökmen Çiçek, Ramazan ayın da da halkın arasında dolaşmaya devam ediyor. 

Vali Hasta Ziyareti (1)
Kayserililerin hafızasındaki bürokrat fotoğrafını değiştiren Vali Çiçek, Gençlerin uyuşturucuya bulaşmaması için başlattığı projelerle sesini duyurdu. Daha sonra kadın Kooperatifleri konusunda halkın beğenisini kazandı. Daha bir çok konuda her zaman halkın yanında oldu.
Şehit ailelerine devlet baba şevkatini gözteren ve yalnız olmadıklarını hatırlatan ValiGökmen Çiçek Ramazan ayında iftar sonrası Kayseri Şehir Hastanesi'ne giderek yatan hastaları ziyaret ederek şifalar diledi. 

Vali Hasta Ziyareti (2)
Vali  Çiçek, İl Sağlık Müdürü Mehmet Erşan ve Kayseri Şehir Hastanesi Başhekimi Serhat Koyuncu ile birlikte Şehir Hastanesi'ni ziyaret ederek, hastane personeli, hasta ve  yakınlarıyla sohbet etti.
Ziyaret sonrası açıklama yapan Vali Çiçek, "Ramazan ayının bereket ve şifasıyla tez zamanda sıhhat bulmalarını temenni ettiğimiz Kayseri Şehir Hastane’mizde tedavi görmekte olan hastalarımızı, ailelerini ve onlar için emek veren sağlık çalışanlarımızı ziyaret ettik. Hastahane personelimize emekleri için teşekkür ediyor, tedavi görmekte olan tüm hastalarımıza acil şifalar diliyorum."dedi.

Vali Hasta Ziyareti (3)
Bir anda karşılarında Kayseri valisini gören vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemedi. Hastanede gördüğü herkesle sohbet etmeye çalışan ve hastalara şifa, yakınlarına da sabır dileyen Vali Çiçek  deyim yerindeyse halkın gönlünde taht kurdu.

Editör: Ahmet Bolat