Kayseri Üniversitesi, mezunlarını vermeye devam ediyor. Kayseri’nin Yahyalı ilçesinde yer alan Yahyalı Meslek Yüksekokulu öğrencileri için mezuniyet töreni gerçekleştirildi. Düzenlenen törene öğrenciler başta olmak üzere  Yahyalı Kaymakamı Mehmet Kaya, Kayseri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa, Belediye Başkanı Esat Öztürk  ve çok sayıda katılım gerçekleşti. 

Yahyalı’da Beklenen An Geldi! O Gelenek Devam Etti! 5 (1)

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek Darbecilere Seslendi: Hainler Hiç Unutmasınlar... Kayseri Valisi Gökmen Çiçek Darbecilere Seslendi: Hainler Hiç Unutmasınlar...

Düzenlenen törende mezun öğrencilerin başarıları kutlanırken, geleneksel hale gelen şed bağlama töreni de icra edildi. 

Yahyalı’da Beklenen An Geldi! O Gelenek Devam Etti! 4 (1)
Belediye Başkanı Esat Öztürk, öğrencilere hitap ederek başarılarının devamını diledi ve onlara iş hayatlarında başarılar temenni etti. Ayrıca Başkan Öztürk, Yahyalı Belediyesi'nin gençlerin eğitimine verdiği önemden ve desteklerden bahsetti. Mezuniyet töreni, hem öğrenciler hem de aileleri için gurur ve mutluluk dolu anlara sahne oldu.

Yahyalı’da Beklenen An Geldi! O Gelenek Devam Etti! 2 (1)

Yahyalı Kaymakamı Mehmet Kaya ise öğrencilere seslenerek; “Mezuniyetinizi  tebrik ediyor, bundan sonraki hayatınızda hepinize sağlıklı, mutlu, hayırlı ve başarılarla dolu bir ömür diliyorum” ifadelerini kullandı.

Yahyalı’da Beklenen An Geldi! O Gelenek Devam Etti! 3 (1)

Kaynak: Özel Haber