Kayseri’de Alınan İstihbarat Polis Ekiplerini Harekete Geçirdi! Kayseri’de Alınan İstihbarat Polis Ekiplerini Harekete Geçirdi!

Kayseri’de yaşayan Osman Karaburun, Sivas Gemerek ilçesindeki yazlığına geldiğinde gördükleri karşısında şok geçirdi. Karaburun hemen polisi aradı.

Koyu Mavi Kırmızı Beyaz Jenerik Haber Genel Haber Logo 2024 04 22T105655.589 (1)

‘Böyle Vicdansızlık Olmaz’

Kayseri’de yaşayan Osman Karaburun, Sivas’ın Gemerek ilçesinde yazlık olarak kullandığı evine gitti. Karaburun, evin kapısını açtığı anda neye uğradığını şaşırdı. Evin bir hayli dağıldığını gören Karaburun, gördükleri manzara karşısında hayretlere düştü. İddialara göre hırsızların girdiği evde neredeyse bütün eşyalara zarar verildi.

Koyu Mavi Kırmızı Beyaz Jenerik Haber Genel Haber Logo 2024 04 22T105949.530 (1)

Musluk başları söküldü, kanepeler kesildi. Bunu gören Karaburun, hemen polisi arayarak şikayette bulundu. Böyle bir vicdansızlık olamaz diyen Karaburun, hırsızların bir an önce yakalanarak adalete teslim edilmesini istediğini söyledi.

Koyu Mavi Kırmızı Beyaz Jenerik Haber Genel Haber Logo 2024 04 22T105827.791 (1)

'Evimizi Talan Etmişler'

Karaburun, “Evimize hırsızlar girmiş. Evimizi talan etmişler. Bütün eşyalara zarar vermişler. Değerli eşyaları almışlar. Bunlar büyük bir örgüt. Bunu bir insan yapamaz. Polis geldi. Olay yeri inceleme geldi. En kısa sürede bunu yapanı bulacaklar. Cezalarını çekmelerini istiyorum. Oturma grubu olsun buzdolabı olsun bütün eşyalara zarar vermişler. Kanepeler teker teker kesilmiş. Böyle bir vicdansızlık olmaz. Bu kadarını ummuyordum, muslukların başlıklarına kadar sökmüşler. Şok içerisindeyim” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Merkezi