Olay, dün saat 10.00 sıralarında Seyhan ilçesi Reşatbey Mahallesi’nde bulunan Ziraat Bankası’nda meydana geldi. Uyuşturucu bağımlısı olduğu öne sürülen Fırat Y. (23) ile Cenk M. (29), kaldırım taşıyla şubenin cam kapısına vurmaya başladı. Camın bir kısmı kırılırken, çevredekiler ise şüphelilere tepki gösterdi.

Ziraat Bankası’na Saldıran Madde Bağımlısının İfadesi Şok Etti! 1

O anlar da cep telefonu kamerasıyla görüntülendi. Şüpheliler, bir süre sonra ellerindeki taşı bırakıp, bölgede ayrıldı. Şubede maddi hasar meydana gelirken, ihbar üzerine harekete geçen Seyhan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, şüphelileri olay yerine yakın bir sokakta yakaladı.

Ziraat Bankası’na Saldıran Madde Bağımlısının İfadesi Şok Etti! 3

İnterpol Tarafından Aranıyordu, Nevşehir’de Baskında Yakalandı İnterpol Tarafından Aranıyordu, Nevşehir’de Baskında Yakalandı

Polis merkezine götürülen şüphelilerden Cenk M.’nin ‘hırsızlık’ ve ‘mala zarar verme’ suçlarından 7 kaydının olduğu belirlendi. Cenk M.’nin, ifadesinde, “Sigara alacak paramız kalmadı. Ben de sinirlendim. Sigara parası almak için içeri girmek istedik” dediği öğrenildi. İşlemlerinin ardından Fırat Y. ile Cenk M., tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Kaynak: İHA