Türkiye’nin fenomen yarışması Survivor’da, bir adada kalan ve 6 ay boyunca bir arada yaşayan yarışmacılar için merak edilenleri cevaplayan Survivor yapımcısı Acun Ilıcalı, bu kez seyircilerin beklediği cevabı verdi.

Yıllardır en çok izlenen yarışma programları arasında yer alan Survivor, yine gündem olmayı başardı. Katıldığı bir programda soruları yanıtlayan TV programı yapımcısı Acun Ilıcalı, Survivor ile ilgili merak edilenleri cevapladı.

Bu sorular arasında en çok merak edilenler arasında yer alan ‘Survivor’da Cinsellik’ sorusuyla karşılaşan Acun Ilıcalı, soruyu es geçmedi ve cevapladı.

Ünlü Oyuncu Son Yolculuğuna Uğurlandı! Gözyaşları Sel Oldu! Ünlü Oyuncu Son Yolculuğuna Uğurlandı! Gözyaşları Sel Oldu!

Acun Ilıcalı’nın cevabı, “İnsanın o tip konularda kafasındakileri gerçekleştiremeyeceği bir ortam olduğu zaman vücut bunu kapatır kendine. Yani zaten kadın-erkek başka yerlerde kalıyorlar” dedi.

Adada yaşayan yarışmacılar arasında çıkan aşk dedikoduları hakkında da yorum yapan Acun Ilıcalı, “Aynı yerde kalmıyorlar. Bir de o konu Survivor'da bizim alanımızda olan bir konu değil. Ama romantik ilişkiler oldu mu oldu” ifadelerini kullandı.

Kaynak: haber merkezi