Türk dizi tarihinin gelmiş geçmiş en uzun soluklu dizilerinden Arka Sokaklar 19. Sezon finaliyle seyirci karşısına çıkmayı planlıyor. Fenomen dizinin yayınlanan sezon finali fragmanında yaşananlar yine sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Fragmanda Hüsnü Çoban karakterinin vurulması ise sosyal medyada ünlü oyuncu Özgür Ozan'ın diziden çıkma iddialarının ortaya atılmasına sebep oldu. 

Arka Sokaklar'dan Saç Baş Yolduracak Sezon Finali! Hüsnü Çoban Ölüyor mu?-1

18 Sezonu Arkasında Bıraktı

Televizyon dünyasına adını altın harflerle yazdıran ve 19 yıldır sevenlerini dolu dizgin bir hikayeye ortak eden popüler dizi Arka Sokaklar sona yaklaşıyor. Kanal D ekranlarında yayınlanan dizi 18 Sezonu arkasında bırakmanın haklı gururunu yaşıyor. Oyuncu kadrosunda Zafer Ergin, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu, Şevket Çoruh, Oya Okar ve Ozan Çobanoğlu gibi usta isimler bulunan dizinin sezon finali fragmanı izleyicinin beğenisine sunuldu. 

Arka Sokaklar'dan Saç Baş Yolduracak Sezon Finali! Hüsnü Çoban Ölüyor mu?-2

Mesut Komiser'in Dönüşü Hayranları Sevince Boğmuştu

Daha önce usta oyuncu Şevket Çoruh'un hayat verdiği Mesut Komiser karakteri Arka Sokaklar dizisine veda etmişti. Vedası çok konuşulan Mesut Komiser'in sonrasında diziye geri dönüşü ise bir milattın başlangıcı oldu. Seyirciyi sevince boğan bu haber sonrası Arka Sokaklar seyircisi diziyi tutkuyla takip etmeye devam etti. Sezon macerasına ara vermesi beklenen dizinin son bölüm fragmanı ise sosyal medyada geniş yankı uyandırdı. Tanıtım fragmanında yaşananlar büyük dikkat çekti.

İlkokulda Skandal! Ünlü Rapçi Çocuklara Ahlaksız Sözlerle Şarkı Söyledi! İlkokulda Skandal! Ünlü Rapçi Çocuklara Ahlaksız Sözlerle Şarkı Söyledi!

Lacivert Kırmızı Son Dakika Hareketli Instagram Gönderisi 2024 06 28T143000.880 (1)

Hüsnü Çoban Ölüyor mu?

Mesut Komiser'in gelmesiyle birlikte mutlu olan seyirci yeni bir vedanın yaşanacağı iddialarıyla hüsrana boğuldu. 
Yayınlanan fragmanda Hüsnü Çoban'ın Rıza Baba'ya "Mesele hallolana kadar göreve dönmüyorum" dedikten sonra Tefo'nun adamları tarafından vuruldu. O anlar seyirciler tarafından Hüsnü Çoban karakterine hayat veren Özgür Ozan'ın diziye veda edeceğine yorulurken sosyal medya kullanıcılarından yeni bölüm fragmanında yaşananlara yorum yaptı.  Bazı kesim "Hüsnü Çoban ölemez" diyerek sitem ederken bazıları ise "Harika bir sezon finali bizi bekliyor" şeklinde heyecanını dile getirdi.

Yeni sezonda da seyirci karşısına çıkacak olan Arka Sokaklar nefes kesecek sezon finaliyle bu akşam saat 20.00'de Kanal D'de ekrana gelecek.

Kaynak: Haber Merkezi