Show TV ekranlarında başladığı günden bu yana reytingleri alt üst eden ve büyük bir kitle tarafından büyük beğeniyle izlenen Bahar dizisi için bomba bir iddia ortaya atıldı. Sevilen dizinin son bölümünün yayınlanmayacağı iddiasına hayranlardan tepki yağdı. 

Bahar Dizisi Hakkında Tepki Çeken İddia: Yayınlanmayacak!

Dizi Hakkındaki İddia Sosyal Medyayı Salladı

Başrollerinde Demet Evgar, Buğra Gülsoy ve Mehmet Yılmaz Ak'ın yer aldığı Bahar dizisi son günlerin en popüler yapımları arasında yer alıyor. Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, Neslihan Yeşilyurt’un yönetmen koltuğunda oturduğu yeni dizi "Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın?" Her bölümüyle büyük ses getiriyor. Senaryosunu Ayça Üzüm’ün kaleme aldığı dizinin yeni bölümünün ekranlarda yer almayacağı iddiası sosyal medyayı salladı.

Kayserili Ünlü Modelin Kızı Bakanlık Tarafından Koruma Altına Alındı! Kayserili Ünlü Modelin Kızı Bakanlık Tarafından Koruma Altına Alındı!

Bahar Dizisi Hakkında Tepki Çeken İddia: Yayınlanmayacak!-2

'Yetişmiyorsa yapacak bir şey yok'

Gazeteci Birsen Altuntaş Bahar dizisi hakkında sosyal medya platformu üzerinden yaptığı açıklamada, “Show'un akışında yeni bölüm yazıyor ama yeni bir değişiklik olmazsa Bahar'ın yarın yayınının olmayacağı konuşuluyor. Yetişmiyorsa yapacak bir şey yok” ifadelerini kullandı.  

Bahar Dizisi Hakkında Tepki Çeken İddia: Yayınlanmayacak!-3

Tepki Yağdı

Bu iddia sonrası Bahar’ın hayranlarından tepki gecikmedi. Tüm takipçilerden yorum yağdı. 

Sosyal medyada yapılan yorumlardan bazıları şunlar;

“Çok büyük ayıp olur, Heyecanla bekliyoruz, Normal mi böyle olması? Bayram haftası ara verilmişti üstelik normalde illa bir bölüm stok olması gerekir”

Kaynak: Haber Merkezi