Hatay’ın Belen ilçesinde sosyal medya fenomeni olan Melike Ağır deprem nedeniyle ertelediği düğününü yaptı.

Buruk Bir Mutluluk Yaşadı

Hatay depremden en çok etkilenen illerin başında yer alıyor. 6 Şubat felaketinin ardından birçok yıkımın meydana geldiği ilde bu defa yüzleri gülümseten bir düğün yapıldı.

Lacivert Kırmızı Son Dakika Hareketli Instagram Gönderisi (73) (1)

Sosyal medya fenomeni Melike Ağır buruk bir mutluluk yaşadı. Polis memuru Muhammet Ali Göksoy ile evlenen sosyal medya fenomeni Ağır, düğününde siyah gelinlik giydi.

Konuklarda Koyu Renkli Kıyafetler Giydi

Polis memuru Muhammet Ali Göksoy ile ilçedeki düğün salonunda evlenen Ağır, siyah gelinlik giyerek düğüne katıldı. Bu konsepti devam ettiren konuklar da Melike Ağır’ın izinden gitti. Konuklar da depremin yası nedeniyle düğüne koyu renkli kıyafetlerle katıldı.

Lacivert Kırmızı Son Dakika Hareketli Instagram Gönderisi (74) (1)

Düğüne Ünlüler Katıldı

Uğur Dündar'ın Kızı Olduğu İddia Edilen İsim Ortaya Çıktı! Uğur Dündar'ın Kızı Olduğu İddia Edilen İsim Ortaya Çıktı!

Düğünde ünlü isimler de yerini aldı. Ünlülerin de katıldığı düğünde çiftin nikah şahitliğini Yonca Evcimik ile Faruk Kurukaya yaptı. Evcimik, evlilik cüzdanını Melike Ağır'a vererek mutluluklar diledi.

'Küllerimizden Doğduk'

Melike Ağır, her genç kız gibi beyaz gelinlikle düğün yapmayı hayal ettiğini ancak depremin acısını yaşadığını belirtti.

Ağır, "Bir yıl önce yaşadığımız acı olayda en sevdiğim arkadaşlarımı kaybettim. Hepinizin çok yakın tanıdığı, beni büyüten, annelik yapan halamı kaybettim. Cennete gitti. O yüzden herkesi siyah kıyafetlerle çağırdım ve ben de siyah gelinlik giydim. Şu an o bir melek ve burada sadece onun beyaz olduğunu hayal ediyorum. İnsanoğlu arsızdır, her şeye alışıyor. Bizler de alıştık çünkü bir yanımız bahar bahçe. Ama diğer yanımız yaprak dökmedi, ağacımız kökünden gitti. Doğrulduk hep birlikte, küllerimizden doğduk" ifadelerini kullandı.

Editör: Merve Erol