Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, hayırsever işbirlikleriyle Kayseri’ye proje kazandırmaya devam ediyor. Daha önce 5 yıllık dönemde,  21 okul, 18 cami, 15 sosyal tesis, 15 kütüphane, 15 sağlık ocağı, 270 park, 9 Diyanet Eğitim ve Kültür Merkezi hayata geçirilmişti. Başkan Palancıoğlu, şehirde hizmet veren 9 Diyanet Eğitim ve Kültür Merkezi’ne bir yenisini daha ekledi.

Kayseri Hisarcık Murat Han Kur’an Kursu

Hisarcık Mahallesi’nde hizmet verecek Melikgazi Belediyesi Hisarcık Murat Han Kur’an Kursu’nun yapımında sona gelindiğini vurgulayan Başkan Mustafa Panacıoğlu, “Melikgazi’mize kısa sürede pek çok nitelikli hizmet kazandırdık. Melikgazi’mizin her mahallesinde, vatandaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda projeler üreterek ilçemizi zenginleştirdik. Biz her projemize hassasiyetle yaklaşıyor, yapım aşamalarıyla bizzat ilgileniyoruz ve bu projelerin hayata geçerek vatandaşlarımıza hizmet sağlaması bize büyük bir mutluluk veriyor. 

Melikgazi Belediyesi Hisarcık Murat Han Kur’an Kursu

Kayserimiz istihdam ve sanayiyle büyüyen, bir şehir. Dolayısıyla nüfus yoğunluğumuz günden güne artıyor. Nüfusun artmasıyla birlikte, oluşan ihtiyaçlar doğrultusunda yeni projeler üretmemiz gerekiyor.

Melikgazi Belediyesi Hisarcık Murat Han Kur’an Kursu

Bu kapsamda Hisarcık Mahallemizde Melikgazi Belediyemiz ve hayırsever iş birliği ile hayata geçirdiğimiz Melikgazi Belediyesi Hisarcık Murat Han Kur’an Kursumuzun yapımını hızlı bir şekilde gerçekleştirdik. Şu anda inşaatı tamamlanmış durumda. 

Kayseri Hisarcık Murat Han Kur’an Kursu

Tefrişat çalışmalarımızda sona gelindi. İnşallah çalışmalarımızın bitmesinin ardından açılışını gerçekleştireceğiz. Kur’an Kursumuz 220 metrekarelik alanda 2 katıyla hizmet verecek. İçerisinde çocuklar için derslikler, kurs alanları, çok amaçlı salon ve çocuk oyun alanları bulunan kursumuz 4-6 yaş grubu çocuklarımız ve hanım kardeşlerimize hizmet verecek. 

Kurban Kesiminde Yaralanan Acemi Kasapların Sayısı Dudak Uçuklattı! Kurban Kesiminde Yaralanan Acemi Kasapların Sayısı Dudak Uçuklattı!

Melikgazi Belediyesi Hisarcık Murat Han Kur’an Kursu

Burada hem dini eğitim alacaklar hem de sosyal etkinliklerini gerçekleştirebilecekler. Melikgazi’mizde her yaşa, her ihtiyaca göre proje üretmeye devam ediyoruz. İnşallah yeni projelerimizle de ilçemize değer katmaya, vatandaşlarımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Melikgazi’mize ve Kayseri’mize hayırlı, uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

Melikgazi Belediyesi Hisarcık Murat Han Kur’an Kursu

Kaynak: Kurum Bülteni