İzleyicileri ekran başına kilitleyen fenomen dizi Kızılcık Şerbeti'nde dengeler değişiyor. Herkesin ilgiyle takip ettiği dizide oyuncu göçü yaşanmaya devam ediyor. Kısa süre önce ortaya atılan iddialarda dizinin kadrosundan 4 oyuncunun ayrılacağı gündeme geldi. Bu iddialar sonrasında bir oyuncunun kadroya veda etmesi kafaları karıştırdı.

Diziye Veda Eden İlk İsim Belli Olmuştu

Diziden ayrılan ilk isim Rüzgar karakterine hayat veren ünlü oyuncu Yiğit Kirazcı olurken diğer isimler merak konusu oldu..
Cuma akşamlarına damga vuran diziden ayrılacak olan 2. İsim belli oldu. Bu haber sonrası oyuncunun hayranları hayal kırıklığına uğradı. Aynı zamanda açıklanan isim izleyenlere ters köşe yaşattı.

Kızılcık Şerbeti'nden Ters Köşe! Veda Eden İkinci İsim Belli Oldu!-3

İkinci İsim de Ortaya Çıktı

Diziden ayrılacak ikinci ismin daha önce kadrodan çıkarılma ihtimalinin sorulduğu ünlü oyuncu Serkan Tınmaz olduğu ortaya çıktı. Kızılcık Şerbeti'nde Umut karakterine hayat veren ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan Tınmaz'ın yeni sezonda olmayacağı öğrenildi.

Kızılcık Şerbeti'nden Ters Köşe! Veda Eden İkinci İsim Belli Oldu!-2

Hayranlarının kafasını Karıştırmıştı

Serkan Tınmaz daha önce basın mensuplarına konuyla ilgili açıklama yapmış ve hayranlarının kafasını karıştırmıştı. Ünlü oyuncu adeta kadroya veda edeceğinin sinyallerini verdi. Fakat böyle bir ayrılığın yaşanabileceğini düşünmeyen izleyenler Tınmaz'ın seyirciyi yanıltmak ve spoi vermemek adına böyle bir açıklama yaptığını düşünüyordu.

Kızılcık Şerbeti'nden Ters Köşe! Veda Eden İkinci İsim Belli Oldu!-1

'Kadrodan Çıkarılmak Gibi Bir Şey Olursa Üzülürüm Tabi'

Ünlü Fenomen Saldırıya Uğradı: Öldüresiye Dövüldüm! Ünlü Fenomen Saldırıya Uğradı: Öldüresiye Dövüldüm!

Ünlü oyuncu yaptığı açıklamada, "Daha dizi bitmedi devam ediyor. Yenilikler gerekli her zaman bu uzun bir yolculuk yani şu an için hiç bir bilgimiz yok. Ben ekiple çalıştığım için mutluyum kadrodan çıkarılmak gibi bir şey olursa üzülürüm tabii" diye konuşmuştu.

Kaynak: Haber Merkezi