Kayseri’de Yaşam Süresi Kaç Yıl? Yaşam Süresi En Uzun İl Hangisi? Kayseri’de Yaşam Süresi Kaç Yıl? Yaşam Süresi En Uzun İl Hangisi?

Açılış törenine, AK Parti Genel Başkanvekili Mustafa Elitaş, AK Parti Kayseri Milletvekili Bayar Özsoy, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, AK Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm, Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gürsoy ve davetliler katıldı.

Temelatma 1

'Hayırlı ve Mübarek Olsun'
Sanayi Sitesi Açılışına ilişkin açıklamalarda bulunan AK Parti Genel Başkanvekili Mustafa Elitaş, “Mermerciler Sanayi Sitesi’nin temel atma törenini gerçekleştirdik. Şehrimizdeki mermerci esnafına önemli bir hizmet verecek Mermerciler Sanayi Sitesi, tüm mermerci esnafını bir araya getirecek ve modern bir ortamda hizmet vermelerini sağlayacaktır. Bu vesileyle temeli atılan bu komplekste faaliyet gösterecek tüm mermerci kardeşlerime hayırlı olmasını temenni ediyor, sanayi sitemizin planlanandan daha kısa sürede bitmesini ve mermerci kardeşlerimizin istifadesine sunulmasını ümit ediyorum. Hayırlı ve mübarek olsun” dedi.

Temelatma 3

Kaynak: Haber Merkezi