Müge Anlı’da 22 Mart’da kaybolan ve bir daha haber alınamayan Şaban Ataş’ın cesedi eski eşinin itirafı üzerine canlı yayında bulunmuştu. Şaban Ataş cinayetinde yeni bir gelişme yaşandı. Olay sonrası yapılan sorguda çarpıcı ifadeler ortaya çıktı. 

Müge Anlı’da Cinayeti İtiraf Etmişti! İfadeleri Şaşkınlığa Sürükledi!-1

Muğla’da 22 Mart tarihinde kaybolan 52 yaşındaki Şaban Ataş’tan bir daha haber alınamadı. Kayıp vakası sonrası Ataş’ın ailesi Müge Anlı ’ya katılarak yardım istedi.

Ceset Muhabir Tarafından Canlı Yayında Bulundu

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bu olay incelenirken herkesi şok eden olaylar yaşanmaya başladı. Kayıp Ataş’ın eski eşi Emine Karabulut’un itirafı üzerine taşlar yerine oturmaya başladı. 

Karabulut sevgilisini hedef göstererek cinayeti işlediğini ve cesedi gömdüğünü itiraf etti. Bunun üzerine canlı yayında cesedin yerini tarif eden kadının talimatlarıyla bölgeye giden muhabir tarafından Ataş’ın cansız bedenine ulaşıldı. 

Müge Anlı’da Cinayeti İtiraf Etmişti! İfadeleri Şaşkınlığa Sürükledi!-2

Canlı Yayında Gözaltına Alındılar

Ekran başında izleyenler nefeslerini tutarken yaşanılan bu olay herkesin ağzını açık bıraktı. Kayıp Şaban Ataş'ın cesedinin bulunmasının ardından canlı yayında Şaban Ataş'ın eski eşi Emine Karabulut, oğlu Mert Ataş, Mehmet Ataş ve arkadaşı Burhanettin Öztürk ile kayınvalide D.K polis ekiplerince gözaltına alındı. İfadesi alınmak üzere gözaltına alınan ailenin emniyetteki işlemleri tamamlandı. Savcılıkta sorgulanan zanlılardan Emine Karabulut, Mert Ataş ve Burhanettin Öztürk çıkarıldıkları hâkimlikçe tutuklandı, DK. ile Mehmet Ataş ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Müge Anlı’da Cinayeti İtiraf Etmişti! İfadeleri Şaşkınlığa Sürükledi!-3

‘Yine de Birlikte Olurum’

Kızını Velayetini Kaybeden Kayserili Manken'den Açıklama Geldi! Kızını Velayetini Kaybeden Kayserili Manken'den Açıklama Geldi!

Müge Anlı yayında yaşanan bu korkunç cinayetin detaylarından bahsetti.  Cinayet itirafı yapan ve tutuklanan anne ve oğul hakkında konuşan Anlı aynı zamanda Ataş'ı öldürdüğü iddia edilen en yakın arkadaşı Burhanettin Öztürk'ün cinayeti reddettiğini söyledi.

Emine Karabulut'un ifadelerini anlatan Müge Anlı herkesi şaşkına çevirdi.
Karabulut’un aşk itirafı yaptığını anlatan Anlı,  "70 yıl da içeride kalsam çıkınca Burhanettin ile birlikte olurdum" dediğini belirtti.

‘İçeriden Hiç Çıkmam’

Anlı, aynı zamanda katil zanlısı olarak işaret edilen Burhanettin'in sevgilisi Emine'yi görebilmek için çok istekli olduğunu ve polis ekiplerinin zarf atarak "İsterseniz koğuşta birlikte kalın" demesi üzerine "O zaman içeriden hiç çıkmam" dediğini de açıkladı.

Kaynak: Haber Merkezi