ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı'nın sunuculuğunu üstlendiği en sevilen gündüz kuşağı programları arasında yer alan Müge Anlı İle Tatlı Sert programında izleyicileri şaşkınlığa uğratan bir olay yaşandı.

Uğur Dündar'ın Kızı Olduğu İddia Edilen İsim Ortaya Çıktı! Uğur Dündar'ın Kızı Olduğu İddia Edilen İsim Ortaya Çıktı!

"Sevgilim, Annemle Kaçtı"

Programa katılan Nehir isimli genç kadın resmi nikahı olmadığı Selahattin isimli adamdan bir bebekleri olduğunu belirterek, "Kocam dediğim bir çocuğumun babası sevgilim, annemle kaçtı" diye konuştu.

"Kaçmamızı Annen İstedi, Biz Mutluyuz"

Sözlerinin devamında ise genç kadın, "24 yaşındaki sevgilim, 40 yaşındaki annemle kaçıp bana hakaretler etti. Kaçtıktan sonra bana attığı mesajlarda 'Biz birbirimizi sevdik, sen bana vermediğin ilgiyi annen verdi. Sen onun tırnağı bile olamazsın. Kaçmamızı annen istedi, biz mutluyuz. Allah mutluluğumuzu bozmasın' dedi" ifadelerine yer verdi.

"Kayınvalideme Yardımcı Oldum"

Bu iddialar sonrası yayına bağlanan adam ise "Biz kaçmadık, ben kayınvalideme yardımcı oldum" açıklamasında bulundu.

TikTok'ta Videosu Ortaya Çıktı

Programda olayları tüm açıklığıyla anlatan genç kadının söyledikleri doğru çıktı. Müge Anlı kaçan anne ve sevgilinin TikTok'ta birbirini öperken çekilen videosunu görünce çok öfkelendi.

'Bana İzlettiklerinde İnanmadım'

"Yuh devenin nalı. Bana izlettiklerinde inanmadım" diye konuşan Müge Anlı sözlerinin devamında ise "Nehir olduğunu düşündüm. Filtrelerle kendisini öyle bir yapmış ki ben tanıyamadım. Bu nitelikli dolandırıcılık" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Merkezi