Kayserispor’da Yasak Kalkıyor Mu? Ali Çamlı’dan Heyecanlandıran Açıklama! Kayserispor’da Yasak Kalkıyor Mu? Ali Çamlı’dan Heyecanlandıran Açıklama!

Antalya'da geçen yıl 7 Eylül'de meydana gelen kazada, Antalyaspor'un Brezilyalı futbolcusu Naldo Pereira'nın oğlu Davi Pereira (4) ile kayınpederi İtalyan Walter Tilatti'nin hayatını kaybetmesine ve birkaç kişinin yaralanmasına neden olan Ferhat Karakaş (24), 'bilinçli taksirle birden fazla ölüme ve birden fazla kişinin yaralanmasına sebep olma' suçundan 10 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Kaza, Ferhat Karakaş'ın kullandığı otomobilin, Walter Tilatti'nin aracına yandan çarpmasıyla gerçekleşti. Davi Pereira ağır yaralanırken, Walter Tilatti'nin eşi Alexandra Nardy ile bir başka kişi hafif şekilde yaralandı. Davi Pereira kazadan 40 gün sonra, Walter Tilatti ise 66 gün sonra yaşamını yitirdi.

Adsız (1200 X 705 Piksel) 2024 07 09T134602.050

Alkol Aldım Kontrolümü Kaybettim!

Mahkemede savunma yapan Ferhat Karakaş, olay günü alkol aldığını ve kontrolünü kaybederek kaza yaptığını ifade etti. Karakaş, son sözlerinde pişmanlığını dile getirerek sadece okuluna devam etmek istediğini ve tahliye talep ettiğini belirtti.Mahkeme heyeti, Ferhat Karakaş'a 'bilinçli taksirle birden fazla ölüme ve birden fazla kişinin yaralanmasına neden olma' suçundan 10 yıl hapis cezası verdi. Kararın ardından Naldo Pereira ve eşi Juliana Tilatti, gözyaşları içinde Antalya Adliyesi'nden ayrıldı.

Kaynak: İHA