Kara para aklama ve vergi kaçırma gibi suçlardan dolayı eşi Engin Polat ile birlikte tutuklanan fenomen Dilan Polat geçtiğimiz aylarda psikolojisinin bozulduğu gerekçesiyle Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne sevk edilmişti. 

Katil İle Aynı Yerde Kaldı

Ünlü fenomeninin tedavisinin yapıldığı dönem anne ve anneannesine uyurken baltayla saldıran ve parçalara ayırarak vahşice katleden  Rabia çataklı ile aynı yerde kaldığı öğrenildi. Katilin aynı zamanda serçe parmağını koparıp yediği detayı kan dondururken cezaevinde kendisine zarar verdiği ortaya çıkan Polat’ın  yeniden hastaneye sevk edilmesine karar verildi. Ünlü fenomenin Çataklı ile birlikte kalmamak için cezaevi yönetimine dilekçe verdiği ve orada kalmak istediği ortaya çıktı. 

Personelini Tokatlayan Ünlü Televizyoncu Tepkiler Üzerine Ateş Püskürdü! Personelini Tokatlayan Ünlü Televizyoncu Tepkiler Üzerine Ateş Püskürdü!

Pijama Takımını Rabia Çataklı’ya Hediye Etti

Gazeteci Emrullah Erdinç YouTube kanalında yayınladığı videoda Dilan Polat’ın hastane sürecini şu ifadelerle aktardı:

" Dilan Polat, yılbaşında hastaneye sevk edildiğinde annesini 110, annesini de 6 yerinden parçalayarak sokağa atan Rabia Çataklı ile aynı koğuşta kaldı. Çataklı'nın durumunu öğrenen Polat, sabaha kadar uyuyamadı. Hatta o dönem kendisiyle moda olan kalpli pijama takımını da beğendiği için Rabia Çataklı'ya hediye etti”

‘Aynı Hastane Koğuşunda Kalmak İstemiyor’

Sözlerinin devamında ise Erdinç, “Hastanede kalmak istemediği için Polat 'Ben burada kalacağıma kardeşim Sıla ile kalmak istiyorum' diyerek dilekçe verdi ve cezaevine sevk edildi. Yeni yapılan Adli Tıp raporunun ardından yeniden hastaneye sevk edilmesi konuşulan Dilan Polat, cezaevi yönetimine dilekçe vererek 'Sağlık durumum verilen ilaçlardan dolayı iyi' dedi. Dilan Polat, Rabia Çataklı ile aynı hastane koğuşunda kalmak istemiyor. Verilen kararın ne olacağı ise ilerleyen günlerde belli olacak" dedi.

Kaynak: Haber Merkezi