Pucca lakabıyla bilinen ünlü yazar ve internet fenomeni Selen Pınar Işık'ın ev sahibi sonunda isyan etti. Işık'ın ev sahibi dairesinin içler acısı halini paylaşarak isyan etti.

Ünlü Fenomen Evini Harabeye Çevirip Ev Sahibini Çileden Çıkardı!-3

Gizemiyle Hayran Kitlesi Elde Etti

Twitter fenomeni Pucca önce eski sevgilisini rezil etmek için açtığı blogu ile büyük bir takipçi elde etti. Sonrasında çok satanlar listesine girerek adının büyük bir kitle tarafından duyulmasını sağlayan kitaplarını yayınlayan Pucca Kitaplarında ve blogunda; eski sevgililerine, akrabalarına ve nefret ettiği kayınvalidelere adeta ateş püskürdü. Pucca yüzünü gizemli bir şekilde gizliyordu. Ancak ünlü fenomen bir kitabının imza gününde gerçek kimliğini açıklamak zorunda kaldı.

5 Ay Hapis Cezası Almıştı

Adı birçok skandalla anılan ünlü fenomen erkeklere hakaret etmekten dolayı ceza almıştı. Attığı tweet yüzünden 5 ay hapis cezası alan Pucca yine sözlerini esirgemeyerek sosyal medya üzerinden karar isyan etmişti.

Emniyete Götürülen Ünlü Komedyenden Açıklama Geldi! Emniyete Götürülen Ünlü Komedyenden Açıklama Geldi!

Ünlü Fenomen Evini Harabeye Çevirip Ev Sahibini Çileden Çıkardı!

'Yeni ev sahibine üzülüyorum'

Ev sahibi Jale Tuncer, kiracısının 16 aydır kira ödemediğini ve evini adeta bir harabeye çevirdiğini söyleyerek X hesabından evin fotoğraflarını paylaştı.

Tuncer, paylaştığı fotoğraflara "Ben kurtuldum, yeni ev sahibine üzülüyorum" notunu düştü.

Ev sahipleriyle yaşadığı polemiklerle sürekli gündeme gelen ünlü fenomen daha önce de oyuncu Tuba Ünsal'a kirasını ödemeyerek benzer bir mağduriyet yaşatmıştı.

Ünlü Fenomen Evini Harabeye Çevirip Ev Sahibini Çileden Çıkardı!-1

'Neden Magazinde Olduğumu Anlamış Değilim'

Fenomen yazar Pucca ise sesizliğini bozarak konuya ilişkin şu ifadeleri kullandı:

"Oğlumun kazasına, kendi yaşadığım ekonomik sıkıntıya sığınmak istemiyorum ama zor günlerdi. Evi boşaltma sürecindeyim. Neden magazinde olduğumu anlamış değilim. Mahkeme devam ediyor"

Lacivert Kırmızı Son Dakika Hareketli Instagram Gönderisi 2024 05 26T223016.565 (1)

'Travmalarının Cezasını Eve Kesti'

Jale Tuncer ile mahkemelik olan fenomen Pucca'ya eski sahibi oyuncu Tuba Ünsal da sesiz kalmadı.

Ünlü fenomenin ev sahibine destek veren Ünsal "Evimi mahvetti demek az kalır travmalarının cezasını eve kesti o kadar kötüydü durum. Aylarca kira ödemedi, habersiz evi boşalttı" dedi.

Kaynak: İHA