Sosyal medyada paylaştığı müstehcen içeriklerle tanınan fenomen Merve Taşkın, eski sevgilisi tarafından darp edildi. Taşkın yaşadığı zorlu süreci anlattı.

‘O Zaman Güçlü Bir Ruh Halim Yoktu’

Sosyal medya hesabından moraran ve kesikler içinde kalan vücudundan fotoğrafları yayınlayan Taşkın, "Tam bir yıl önce bugün, 10 aylık bir ilişkimin yaklaşık 7-8 ayında şiddet gördüğüm ve her geçen gün bu şiddetin arttığı bir ilişkiye başladım. 3 ay önce değil de neden şimdi paylaşıyorsun sorusuna cevabım ise o zaman güçlü bir ruh halim yoktu. Belki o zaman böyle yorumlar gelecekti; 'Sen şiddeti hak ediyorsun, iyi olmuş.' Ama o zaman bu cümleyi kaldıracak bir psikolojik dayanıklılığım yoktu. Paylaşmaktan kaçındım, fotoğraflarıma bakmaktan kaçındım, hatta konuşmaktan bile kaçındım" diye konuştu.

Merve Taşkın'a Eski Sevgili Şiddeti!

‘Bunu Hak Ettiğimi Düşünüyordum’

Yaşadıklarını içinde bastırarak hiç olmamış gibi davrandığını aktaran Taşkın, ilk zamanların şiddetin daha hafif olduğunu ve her geçen gün giderek katlandığını belirtti.
Eski sevgilisini her seferinde affettiğini vurgulayan Taşkın, “Her seferinde affediyordum çünkü içimdeki sorunlu olduğumu ve bunların benim yüzümden olduğunu ve belki de bunu hak ettiğimi düşünüyordum" ifadelerini kullandı.

Sihirli Annem'in Tuğçe'si Konuştu: Küfürler Havada Uçtu! Sihirli Annem'in Tuğçe'si Konuştu: Küfürler Havada Uçtu!

‘Kendimi Sevmezken Bir Başkası Beni Nasıl Sevebilirdi?’

Yaşadıklarına tahammül etmesinin sebebinin sevgiye açlık ve bağımlılık olduğunu söyleyen ünlü fenomen, “Kendime bunların yapıldığını kabul ediyorsam kendimi ne kadar seviyor olabilirdim ki? Kendimi sevmezken bir başkası beni nasıl sevebilirdi? Şiddet o kadar tehlikeli bir seviyeye gelmişti ki, şükrediyorum çünkü ölmedim ya da sakat kalmadım. Kafamı, kulağımı, burnumu yumrukluyor, karnıma, cinsel organıma tekme atıyordu" diye konuştu.

‘Bu Yazıyı, Aynı Şeyi Yaşayan Kadınlar İçin Paylaşıyorum’

Sürekli tehdite maruz kaldığını söyleyen Taşkın aynı zamanda uğradığı şiddet sonucunda parmaklarında kalıcı hasar meydana geldiğini belirtti. “Parmaklarımda bağlar neredeyse kopuyormuş gibi olmuş, eğer kopmuş olsalardı ameliyat olmam gerekebilirdi, ama şükürler olsun ki kopmadı ve doktor 1 yıl içinde iyileşeceğimi söyledi. Ben bu yazıyı, aynı şeyi yaşayıp kapanan kadınlar için paylaşıyorum."

Yaptığı seçimlerin sonuçlarını yaşadığını belirten Taşkın bu süreçte yanında olup ona destek olan arkadaşlarına teşekkür etti.

Kaynak: Haber Merkezi