Hollanda'nın gözde iş insanları arasında yer alan Kenan Avcı, uluslararası bir film projesinde rol alarak sinema dünyasına adım attı. Türkçe karşılığı Kaynama Noktası olan  "Boiling Point" filmiyle sinemaya göz kırpan ünlü iş adamı aynı zamanda uluslarası bir başarıya da imza attı.       

Testere Filminin Yıldızıyla rol aldı  

Yapımcılığını Varol Porsemay ve Mert Soydemir’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda ise Tomas Szomju'nun oturduğu film aksiyon ve drama sahneleriyle büyük dikkat çekti. 

Hollanda'da çekimleri yapılan Filmin görüntü yönetmenliği ve kameramanlığını Gün Obuz üstlenirken, aralarında Türk oyuncularında yer aldığı başrollerde dünyada gişe rekorları kıran Testere (SAW) film serisinden Costas Mandylor, aksiyon filmleriyle tanınan İtalyan aktör Michael Segal, Mert Soydemir, Bradley Zom ve Kenan Avcı gibi isimler yer aldı.

Koyu Mavi Kırmızı Beyaz Jenerik Haber Genel Haber Logo 2024 04 23T211442.929 (1)

Türk Mafya Liderine Hayat Verdi

Bahar Setinde Ortalık Karıştı! Ünlü Oyuncu Hakkında Küfür İddiası! Bahar Setinde Ortalık Karıştı! Ünlü Oyuncu Hakkında Küfür İddiası!

Kenan Avcı, ilk kez yer aldığı "Kaynama Noktası" adlı projeyle elde ettiği başarıdan dolayı çok gururlu olduğunu ifade etti. Filmde Türk bir mafya lideri rolünü canlandıran ünlü iş adamı aynı zamanda deneyimli oyuncularla ve Hollywood yıldızlarıyla bir araya gelmenin gururunu yaşadığını ifade etti.

Türkiye Sponsorluğunda Gerçekleşti

Hollanda medyasının da ilgisini çeken film projesinin çekimleri, ülkenin birçok popüler mekânında Kinefinity Türkiye sponsorluğunda gerçekleşti.

Bu film hem sinema dünyasının hem de film eleştirmenlerin büyük ilgisini çekti.

Kaynak: Haber Merkezi