Motor tutkusuyla bilinen başarılı oyuncu İbrahim Çelikkol bu tutkusuna yenik düştü. Ünlü oyuncu talihsiz bir motosiklet kazası geçirdi. Çelikkol Geçirdiği kazada yaralandı. 

Ünlü Oyuncu Motor Kazası Geçirdi!-1

Kayserili Ünlü İsimden Olay Yaratan 15 Temmuz Yorumu! Hayırdır Ne Selası Okunuyor? Kayserili Ünlü İsimden Olay Yaratan 15 Temmuz Yorumu! Hayırdır Ne Selası Okunuyor?

Bir Zamanlar Çukurova, Siyah Beyaz Aşk, Kuş Uçuşu, Doğduğun Ev Kaderindir, Kördüğüm, Gaddar gibi birçok başarılı yapımda oynadığı roller ile adından söz ettiren başarılı oyuncu son günlerde özel hayatıyla gündemdeydi. 

Ünlü Oyuncu Motor Kazası Geçirdi!-2

5 yıllık eşinden ayrılan ünlü oyuncu sonrasında yeni bir aşka yelken açtı. Çelikkol’un adı aynı zamanda Siyah Beyaz Aşk ve Kuş Uçuşu yapımlarında beraber rol aldığı Birce Akalay’la aşk dedikodularına karıştı. 

Ünlü Oyuncu Motor Kazası Geçirdi!-3

 Başarısı ve özel hayatıyla adından söz ettiren oyuncudan gelen bir haber hayranlarını korkuttu.  İbrahim Çelikkol motoruyla kaza geçirdi. Balmumcu’da benzinciye girmeye karar veren bir sürücü, orta şeritten sağa doğru kırınca, sağda motoruyla seyir halinde olan İbrahim Çelikkol’a çarptı. Yere düşen oyuncunun kaburgaları ile omzunda yaralanmalar meydana geldiği öğrenildi. 

Kazanın ardından hem otomobil sürücüsü hem de çevredekiler Çelikkol’a yardım etti. Hafif yaralanan oyuncunun durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Kaynak: Haber Merkezi