Yeşilçam'ın en sevilen oyuncularından biri olan Kadir İnanır'dan geçtiğimiz ay sevenlerini üzen bir haber gelmişti. Beynine pıhtı atan ve uzun süre hastanede kalan usta oyuncunun sağlık durumu bir süre sonra iyiye gitmişti. Ünlü oyuncunun fizik tedavi süreci devam ederken geçtiğimiz gün zorlandığı ve tansiyonun yükseldiği belirtildi. Usta oyuncuya doktorundan yasak geldi.

Usta Oyuncu Kadir İnanır'a Yasak Geldi! Artık Bunu Yapamayacak!-1

Geçtiğimiz dönemlerde felç geçirerek sevenlerini endişelendiren İnanır zorlu süreçten geçtiği zamanlarda entübe edilmiş ve hastaneden taburcu olmuştu. İnanır tekrardan hastaneye kaldırılarak hayranlarını korkuttu.

'Öfkelenmek Yasak'

Kızını Velayetini Kaybeden Kayserili Manken'den Açıklama Geldi! Kızını Velayetini Kaybeden Kayserili Manken'den Açıklama Geldi!

Hastaneye kaldırılan ve tedavi altına alınan usta oyuncunun sağlık durumuyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

Hastaneye kaldırılan Yeşilçam'ın usta isminin sağlık durumunun iyiye gittiği öğrenildi. Tansiyonu normale dönen İnanır'ın doktoru ise usta oyuncuyu bir konuda uyardı.

Doktoru tansiyonunun yükselmesine neden olacak her şeyden kaçınması gerektiğini belirterek "Öfkelenmek yasak" dedi.
Kadir İnanır, genel kontrollerinin yapılması için birkaç gün daha hastanede kalacağı ve fizik tedaviye devam edeceği öğrenildi.

Kaynak: Haber Merkezi