Usta oyuncu Kadir İnanır’dan yine hayranlarını endişelendirecek haber geldi.  İnanır yeniden hastaneye kaldırıldı. Sağlık durumu hakkında net bir açıklama gelmezken eşi Jülide Kural konuyla ilgili konuştu.

Yeşilçam’ın Yıldızı Kadir İnanır'dan Kötü Haber!-1

Yaylada Çektiği Video Olay Olmuştu! MasterChef Ayşe Kadroya Girdi! Yaylada Çektiği Video Olay Olmuştu! MasterChef Ayşe Kadroya Girdi!

Yoğun Bakıma Alınmıştı 

Yeşilçam’ın usta isimleri arasında yer alan Kadir İnanır geçtiğimiz aylarda felç geçirerek yoğun bakımda tedavi altına alınmıştı.Beyninde pıhtı atan usta oyuncu o dönem entübe edilmiş ve daha sonra da hastaneden taburcu olmuştu.

Hastaneye Kaldırıldı

Sanatçı hakkında sevenleri korkutacak bir gelişme yaşandı.  75 Yaşındaki Kadir İnanır’ın yaşadığı bir sağlık problemi nedeniyle Beykoz'daki evinden Koşuyolu'nda bulunan özel bir hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

'Gerçek Bilgiyi Paylaşacağım'

Tedavi altına alınan Kadir İnanır'ın sağlık durumuyla ilgili henüz net bir bilgiye ulaşılamadı. 

Gözler hastaneden gelecek açıklamaya çevrilirken Kadir İnanır'ın 23 yıllık hayat arkadaşı Jülide Kural, bir açıklama yaptı. Kural şu ifadeleri kullandı:

 "Doktorlarımızın açıklamaları doğrultusunda gerçek bilgiyi paylaşacağım. Elbette Kadir İnanır’ın sevenlerine saygının gereği olarak" 

Kaynak: Haber Merkezi