1996 yılında yayınlanmaya başlayan ve 2018 yılına kadar devam eden Beyaz Show’un sunucusu Beyazıt Öztürk’ten heyecanlandıran açıklamalar. Ünlü komedyenin açıklamaları  ‘Acaba Beyaz Show geri mi dönüyor?’ sorularını akıllara getiriyor.

Son günlerde komedyen Cem Yılmaz ile Hasan Can Kaya arasında yaşanan diyaloglar ile birlikte bir komedyen tartışması başlamıştı. 55 yaşındaki ünlü komedyen bu tartışmaya dahil oldu. Kendisini Türkiye’nin en ünlü komedyenleri ile kıyaslayan Öztürk, dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Beyaz Show Geri Mi Dönüyor Beyazıt Öztürk Şartını Açıkladı! (1)
Beyazıt Öztürk, “Kariyerim boyunca Cem Yılmaz’ın benden daha komik, Yılmaz Erdoğan’ın benden daha yazar, Ata Demirer ve Şahan Gökbakar’ın benden daha iyi sinemacılar olduğunu kabul edip, kendime 'O zaman sen nesin?' diye sordum. Benim sırrım samimiyet. Bu özelliğim nedeniyle Beyaz Show’un yayın süresi boyunca seyirci beni evinden biri gibi gördü” dedi.

Beyaz Show Geri Mi Dönüyor Beyazıt Öztürk Şartını Açıkladı!

Ünlü Gitarist Sevgilisini Darp Etmekle Suçlanıyordu! Savunması Olay Oldu! Ünlü Gitarist Sevgilisini Darp Etmekle Suçlanıyordu! Savunması Olay Oldu!

Beyaz Show geri mi dönecek sorularına da yanıt veren ünlü şovmen tekrar başlama şartını belirterek, “Beyaz Show’u öyle güzel bir yerde bıraktım ki herkes programı güzel hatırlıyor. Eğer şimdi bunu yeniden yapacaksam içeriği daha da zenginleştirip, daha iyisini yapmam gerekir. Yoksa aynı şeyi tekrar etmenin kimse için bir anlamı yok” ifadelerini kullandı.

Kaynak: haber merkezi