Bu geçen süreye baktığımda hiç de küçümsenmeyecek iyileşmelere vesile olduğumu görüyorum.

 Erkek mantığıyla anlamayıp karşı çıktığım bu sisteme, duyduğumdan 4  ay sonrasında seminerine katılıp ve sertifikalı olarak bir neferi oldum.  Bu süre zarfında ilk denemem kendimde Kitabını dahi okumadığım NeuroAşk oldu. 35 yıl mustarip olduğum bir durumu 10 dakikalık bir çalışmayla bitirdim ve bu bende ışıklar yanmasına sebep oldu.

  Sonrasında gözle görülür bir iyileşme hikâyesi kendi kızımın ellerini dolduran siğilleri oldu. 15 dakikalık bir konuşmayla, 10 gün zarfında pamuk gibi olması,  Beni sisteme daha da gönülden bağladı.

  Aldığım bilgileri deneme amaçlı kullanmak ve tecrübe kazanmak amaçlı yakınlarımdan başladım. Sevgili kızımın iki eli de siğille doluydu. Neredeyse küçük nesneleri alamayacak kadar parmak uçlarına kadar siğil doluydu Uzun süre ev doktoruna gitse de hiç bir iyileşme yaşamadı. Biz beraber 15 dakikalık bir çalışma yaptık. Sonrasında 10 gün içerisinde elleri pamuk gibi oldu.

Yeni bilgilerimin artması ve kafamda sistemi çözmenin cesaretiyle kendimi ispat etme gayretim çoğaldı. Hollandalı Fibromiyalji hastası bir tanıdığıma kendisinin tedavisine yardımcı olabileceğimi söylediğimde yaşadığı ağrılı hayattan kurtulmak için denemek istediğini söyledi ve çalışmayı kabul etti.

  Düzensiz bir aile hayatının sonrasında yaşadıklarının sorumlusu olarak çok yoğun geçen Baba yüzleşmesi aslında kurtuluşu oldu.

   Yaptığımız çalışmalar sonunda uykudan önce kullandığı morfinden kurtuldu, kan değerleri düzeldi. Ağustos ayından ocak ayına kadar da diyet adına hiçbir şey yapmadan 34 kilo vererek sağlığında birçok problemleri çözdü. Bu danışanımın kendi Hollandalı ev doktoru beni telefonla arayarak bu sonucu nasıl elde ettiğimizi, kendisinin genel tıp ile yıllardır bu sonucu alamadığını söyledi ve bu sonuçtan dolayı beni tebrik etti. 

   Bu benim için yaptığım işin bir sağlaması gibi oldu tabi. Bir doktorun beni arayıp tüm tetkik ve tahlillerin yapılıp iyileşme sonuçlarını bana anlatması ne kadar doğru bir yolda olduğumun tescili oldu.

Bu fibromiyalji rahatsızlığı bulunan danışanımın bu güzel iyileşmelerinden sonra, seanslara başladığım göğüs kanseri danışanım çıtayı çok yukarılara çekmeme vesile oldu.

  Karşımızda gene aile içi problemlerin olduğu hayatı değersizlik hikâyeleriyle dolu bir vakayla karşılaştım.

  İlk çalışma çok ağır geçti tabi. Baba ve Anne yüzleşmelerinin olduğu belirlediğim travmalar tam nokta atışı sonuçlar elde etmemize vesile oldu.

 Dört hafta üst üste yaptığımız seanslardan sonra gittiği mamografi randevusundan çok güzel haberlerle geldi. Göğüste bulunan kitle 1/5’e düşmüştü bu haberi aldığımda sevinçten ağlamıştım.  Bu mucizevi haberden sonra seanslarımıza daha sıkı sıkıya devam edip göğüsteki kitlenin kalmadığı haberini aldığımız doktor kontrollerine kadar özverili şekilde devam ettik.

Bu güzel iyileşmenin hikâyesini Barış beyin Youtube kanalından İngilizce olarak dinleye bilirsiniz. Siz Türkçe alt yazılı olarak da konuyu anlayabilirsiniz.

     Sonuçlarının temiz gelmesi bu eğitimlerin ne kadar başarılı olduğunu her türlü hastalığın Travma çözümlerinden sonra bittiğini bize göstermiş oldu.

 Bu iki yılda 30 yakın insanın hayatına dokunmuşum ne mutlu bana.

Ø Fibromiyalji

Ø Göğüs Kanseri

Ø Bunlar bir seansta nokta atışıyla abi Yüzleşmesiyle kilo,  

Ø Ucuş esnasında yaptığımız çalışmayla Uçak korkusu,  

Ø Eş yüzleşmelesiyle korku ve panik ataktan kurtulma,

Ø Küçük diyebileceğimiz ama etkisi büyük bir tacizden sonra Vacinismus iyileşmesi,

Ø Anne, Baba yüzleşmesiyle Migren iyileşmesi

Ø Baba yüzleşmesiyle Troid iyileşmesi

Ø En ilginç olanı da sacın hepsi dökülmüş kaşlar dökülmüş bir baba yüzleşmesiyle sacların bir bebek sacı gibi çıkması gibi ilk aklımıza gelenleri sayabiliriz.

  Tabi ki Neuroformat sisteminin ve bunun kurucusu ve hocam Barış Muslu’nun bilgi ve emekleriyle bugün kendimi Neuroformat neferi olarak görüyorum. Seminer sonrası oluşturulan grubumuzla şimdiye kadar ki yaptıgımız Zoom toplantılarındaki gerek bilgi alış verişi gerek karşılıklı çalışmalarımız bizi bu denli bilgili ve tecrübeli hale getirdi.  Grupta faal olan tüm arkadaşlarıma minnet borçluyum. İyi ki varsınız sizleri tanımışım sizleri.

Bu geçen 2 yılın ardından geriye baktığımda kendimle gurur duydum.