Kayseri Büyükşehir Belediyesi Dünya Kar Motosikleti Şampiyonası’na ev sahipliği yaptı. Türkiye’nin incisi Erciyes’te Türkiye’nin en büyük kar etkinliği KışFest düzenlendi.

Erciyes’te düzenlenen KışFest etkinliği kapsamında şarkılarıyla hayranlarını büyüleyen ünlü sanatçı Ferhat Göçer yağan kar altında konser verdi.

'Hep Birlikte Göreceğiz'

Konser öncesi Kayseri’ye mesaj veren ünlü sanatçı Erciyes’te fırtınalar estireceğinin izlenimini vermişti.

Dünyada Örneği Yok! 25 Bin Eser Kayseri'de Sergilenecek! Dünyada Örneği Yok! 25 Bin Eser Kayseri'de Sergilenecek!

Göçer, “Erciyesteyiz Yarın burada muhteşem bir konser olacak bende merak ediyorum -19 derecede açık havada konser nasıl olur? hep birlikte göreceğiz” notunu paylaştı.

Mavi Modern Haber Instagram Gönderisi (13) (1)

'Türkiye’de İlk Kez Erciyes’te Gerçekleşiyor'

Dünya Motosiklet Federasyonu (FIM) tarafından dünyanın en prestijli yarışlarından biri olarak kabul edilen Dünya Kar Motosikleti Şampiyonası, Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, Türkiye Motosiklet Federasyonu destekleri ile Kayseri Valiliği, Kayseri Büyükşehir Belediyesi ve Erciyes A.Ş. tarafından Türkiye’de ilk kez Erciyes’te gerçekleşiyor.

Dünya Kar Motosikleti Şampiyonası kapsamında Kayseri’nin zirvesinde gerçekleşen Erciyes KışFest, dev konserler, Dj performansları, eğlenceli yarışlar ve kar oyunları gerçekleşiyor.

Türkiye’nin en büyük kar etkinliği KışFest, Kayseri Erciyes Kayak Merkezi’nde start alarak merakla bekleyenlere gösteriler sunmayı planlıyor. 

Mavi Modern Haber Instagram Gönderisi (14) (1)

Kar Altında Konser Verdi

 3 gün sürecek festivalin ilk günü 8 Mart Cuma günü saat 14.00’de DJ FunkyC’nin performansıyla başladı. Saat 15.00’te ise Asude Cemre konseriyle devam etti.

KışFest’in ikinci gününde ise şarkılarıyla ve sahne performansıyla hayranlarına müzik şöleni yaşatan Ferhat Göçer Konseri gerçekleşti. Sanatçı Ferhat Göçer, Kayseri Erciyes’te sahne alırken, konser alanı karlar altında kaldı.  Kar yağışına rağmen vatandaşlar konsere akın etti.

Konserde Ferhat Göçer, sevilen şarkıları seslendirirken, hayranları da şarkılara eşlik edip, sevgi gösterisinde bulundu.

Kaynak: Haber Merkezi