Eski manken oyuncu ve sunucu Deniz Akkaya kendisini balkona kilitlediğini söylediği kızı Ayşe hakkında ağza alınmayacak laflar etti.

Haluk Levent'le Mahkemelik Olmuştu

Açıklamaları ve paylaşımlarıyla sosyal medyayı kasıp kavuran ünlü manken yine açtı ağzını yumdu gözünü. Öncesinde ünlü sanatçı Haluk Levent hakkında ‘dolandırıcı, depremzedelerin paralarını çalıyor’ iddialarında bulunan ve sanatçı ile mahkemelik olan Akkaya sosyal medya üzerinden takipçilerine de hakaretler savurmasıyla dikkat çekti.

Kayserili Modelden Kızına Korkunç Sözler: Bana Kahpelik Yaptı!-4

Kızı Hakkında Söylediği Sözlerle Olay Oldu

Sivri dili başına iş açan ünlü isim sık sık mahkeme yolunu gözüktü. Ünlü camiasında çoğu kez girdiği polemiklerle ve skandal sözlerle magazin sayfalarını süsleyen ünlü model bu defa kendi kızına söylediği sözlerle gündeme oturdu. 
Çileden çıkan Deniz Akkaya, kızının kendisine saldırdığını ve 1.5 saat balkona kilitlediğini iddia ederken X hesabından herkesi şoke eden paylaşımlar yaptı. Gece geç saatlerde karakola giden ve sularında eve geldiğini söyleyen Akkaya daha 15 yaşında olan kızı Ayşe Önbilgin hakkında kullandığı skandal ifadelerin yanı sıra eski eşiyle ilgili de ağzına geleni söyledi. 

Kayserili Modelden Kızına Korkunç Sözler: Bana Kahpelik Yaptı!-1

‘Benim Kızım Korkunç Bir Adamdan’

Ünlü model eski eşi Efe Önbilgin hakkında şu ifadeleri kullandı:

 “Benim kızım korkunç bir adamdan. Türkiye’deki ilk kara para aklamayı o yaptı. En büyük parayı o götürdü. Götürmediyse 30-40 milyon dolar. Kötülükte sınır tanımayan eski bir medya patronudur. Bana hiçbir desteği olmadı. Amerika’da doğum yaptığımda evde her gece parti vardı. Alkolik manyağın tekinden benim çocuğum. Yanlış baba seçimi”

Kayserili Modelden Kızına Korkunç Sözler: Bana Kahpelik Yaptı!-2

‘Saldırması Yetmediği Gibi Beni 1.5 Saat Balkona Kitledi’

Her şeyin 15 yaşındaki kızının telefonunu aldığı için olduğunu söyleyen Akkaya, yaptığı açıklamada da kızı hakkında şu ifadeleri kullandı:

“16 senedir resmen tek başıma baktığım kızımın benden ısrarla sakladığı telefonunu ele geçirdim. Benden habersiz yurtdışı planları ve fazlasını bulmam neticesinde telefona el koydum. Saldırması yetmediği gibi beni 1.5 saat balkona kitledi. Hızını alamayıp bana itibar suikasti yapan bu ruh haline saklanmasına izin vermeyeceğim. Allah tüm annelere sabır versin"

61740C3B45D2A0B2541065D4 (1) (1) (1)

‘Dakikalarca Bağırdı Kapıyı Açmadı’

Ünlü fenomenin 'Baraj' Paylaşımına 4 Yıl 6 Aya Kadar Hapis Talebi! Ünlü fenomenin 'Baraj' Paylaşımına 4 Yıl 6 Aya Kadar Hapis Talebi!

Akkaya yaşadığı olayın detaylarını aktararak, “Dakikalarca bağırdı kapıyı açmadı. Sonunda güvenliği çağırdım. ‘Ya telefonu aşağı atacaksın ya da bana vereceksin’ dedi. ‘Beni dövdüğünü söylerim’ dedi. Karakoldan yeni geldim bazı ucubeler bazı haddini bilmezler benim postumun altına dangalakça yorumlar yapıyorlar hepinizi tek tek mahkemeye vereceğim” dedi.

Kayserili Modelden Kızına Korkunç Sözler: Bana Kahpelik Yaptı!

‘Ben Bu Ailenin Semer Vurulacak Eşeği Değilim’

Akkaya hızını kezmeyerek sözlerine şu şekilde devam etti:

“Hayattaki en büyük kahpelik, bugün bunu bana kızım yaptı. Hayatınızdaki en can damarınız en rahatsız olduğunuz şeyi kimseye söylemezsiniz ya. Ben kızıma onu söyledim. Onu en iyi okullarda okuttum. Sörfe gönderdim. Artık baban kendi görevlerini kendi yapsın dedim. Ben bu ailenin semer vurulacak eşeği değilim. Koronadan entübe olacaktım. Kızım beni arayıp ‘şimdi kendimi bir yerden atacağım’ dedi. Ergenliktir geçer diyorlar ama bu yanlış ebeveynlikten Babanın eksikliğini kapatmak için her şeyi yaptım. Hata bende”

Kaynak: Haber Merkezi