Sosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla adından sıkça söz ettiren eski manken, oyuncu ve sunucu Deniz Akkaya'nın 15 yaşındaki kızı hakkındaki sözleri gündeme bomba gibi düşmüştü. Bakanlık, Akkaya'nın bu sözlerinin ardından şok etkisi yaratacak bir karara ulaştı.

Kızının Kendisini Dövdüğünü ve Balkona Kilitlediğini İddia Etti

Ünlü manken Deniz Akkaya, iş insanı Efe Önbilgin ile evliliğinden dünyaya gelen kızı hakkında dikkat çeken iddialarda bulunmuştu. 15 yaşındaki kızından şiddet gördüğünü ve 1,5 saat boyunca balkona kilitlendiğini iddia eden model soluğu karakolda almıştı.

Kayserili Modelden Kızına Korkunç Sözler: Bana Kahpelik Yaptı!-1

Kızı Hakkında Söylediği Sözler Sosyal Medyayı Salladı

Ünlü Gazeteciden Olay Olacak İtiraf! Ünlü Gazeteciden Olay Olacak İtiraf!

Kızından şikayetçi olan Akkaya, bununla da sınırlı kalmayarak sosyal medya hesabından önce kızının babası ve eski eşi Efe Önbilge hakkında, daha sonra ise kızı Ayşe hakkında skandal ifadeler kullandı. Deniz Akkaya paylaşımında 'Hayattaki en büyük kahpelik, bugün bunu bana kızım yaptı'  diyerek adeta çileden çıktı.

Koruma Altına Alındı

Akkaya'nın açıklamaları kısa sürede sosyal medyayı sallarken, bu açıklamaların ardından Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı harekete geçti. Akkaya'nın kızı koruma altına alındı.

Kayserili Modelden Kızına Korkunç Sözler: Bana Kahpelik Yaptı!

Psikolojik Destek Verilmeye Başlandı

Bakanlık yetkilileri, gerekli inceleme ve değerlendirmeleri yapmasının ardından, 15 yaşındaki kız çocuğuna gerekli psikolojik desteği vermeye başladı.

Haberin detayları için tıklayınız>>>

Kaynak: Haber Merkezi