Yaptığı gezi programlarıyla hafızalara kazınan ünlü radyocu, TV programcısı ve iş insanı Ayhan Sicimoğlu'nun tokat skandalında yeni gelişme yaşandı. İşini beğenmediği ve çalışmadığını iddia ettiği personelini kovan Sicimoğlu, parasını isteyen çalışanını darp etti. Görüntülerde ünlü ismin elemanına tokat attığı anlar büyük tepki çekti. Sicimoğlu tepkiler üzerine açıklama yaparak kendisini savundu.

Sosyal Medyada Büyük Tepkilere Yol Açtı

Ayhan Sicimoğlu işini beğenmediği gerekçesiyle kovduğu personelinin ondan para istemeye gelmesi üzerine çileden çıktı. Görüntüler esnasında eski çalışanın "Ettiğiniz hakaretler ettiğiniz küfürler..." demesi üzerine tokat yemesi bir oldu. Çalışan tokat yediği anları ve Sicimoğlu'nu ifşa edince olanlar oldu. O anlar sosyal medyada hızla yayıldı. Tokat skandalı sosyal medyada büyük tepkilere yol açtı.

Personelini Tokatlayan Ünlü Televizyoncu Tepkiler Üzerine Ateş Püskürdü!

‘Kumpas ve Şantaj ile Karşı Karşıyayım’

Görüntülerin sosyal medyayı sallaması üzerine ünlü isimden açıklama gecikmedi.

Ayhan Sicimoğlu yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

"Bir kumpas ve şantaj ile karşı karşıyayım. Videolar montaj ve eksiktir. Bana hakaret edilmiş ve iterek kafa ile vurmaya yeltenilmiştir. Video planlanarak çekilmiştir. Bana yapılan fiziki saldırı kısmı yoktur veya çekilmemiştir.”

‘Fiili Tecavüz Karşısında Kendimi Savunmam Gerekti’

Ünlü televizyoncu sözlerinin devamında ise kendisinden büyük paralar istendiğini ifade ederek, "73 yaşındayım, fiili tecavüz karşısında kendimi savunmam gerekti o kadar. Hemen akabinde polise şikayette bulundum. Bu şahıstan ve olayın aslını bilmeden, görmeden bu işe müdahil olan 3. şahıslardan hukuki yollardan hesap sorulacaktır. Büyük paralar istendi, şantaja maruz kaldım ve boyun eğmedim. Olay bundan ibarettir” dedi.

Tokat Yiyen Personelden Yeni Açıklama Geldi

Olaylar sonrasında Ayhan Sicimoğlu'nun saldırısına uğrayan Samet isimli genç yeni bir açıklama yaptı.

Çektiği videoda Samet, "Kendisi bana, video kayıtlarını silersem 33 bin lira vereceğine, silmezsem de benden 300 bin lira alacağına dair bir sözleşme imzalatmaya çalıştı. Kabul etmedim" ifadelerini kullandı.

Eski Eşinin Çirkin Sözlerine Dayanamadı! Sihirli Annem'in Tuğçe'si Çileden Çıktı! Eski Eşinin Çirkin Sözlerine Dayanamadı! Sihirli Annem'in Tuğçe'si Çileden Çıktı!

Kaynak: Haber Merkezi